Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Silks Place Taroko

Tajwan – Park Narodowy Taroko

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel Silks Place Taroko zlokalizowany na terenie Parku Narodowego Taroko, na niewielkim płaskowyżu u zbiegu rzek Li Wu i Dasha, naprzeciwko Świątyni Xiangde. Najbliższe miasteczko, gdzie Goście mogą udać się do restauracji lub sklepów, to oddalone o ok. 2 km Xiulin. Międzynarodowe lotnisko znajduje się w Tajpej, w odległości ok. 200 km. Obiekt mieści się w pięciopiętrowym budynku. Wnętrza zaprojektowane zostały z użyciem lokalnego marmuru oraz drewna pochodzących z Wąwozu Taroko i okolic. Na terenie obiektu Goście mogą korzystać z basenów zewnętrznego i wewnętrznego, sauny, kortu tenisowego oraz usług SPA. Hotel dysponuje dwiema restauracjami: Wellselley oraz Mei Yuan, a także Retreat Lounge, na ostatnim piętrze budynku, z którego roztacza się wspaniały widok na Wąwóz. Śniadania serwowane są w formie bufetu.

Obiekt oferuje zakwaterowanie w 160 pokojach podzielonych na 12 kategorii ze względu na wielkość oraz widok z okien: na dziedziniec, ogród lub wąwóz. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor, sejf, bezpłatny minibar (nie uzupełniany) i suszarkę oraz bezpłatną sieć Wi-Fi. W prywatnych łazienkach są prysznice i wanny oraz zestawy bezpłatnych kosmetyków.

Oficjalna strona hotelu: taroko.silksplace.com/enDlaczego polecamy

  • Lokalizacja na terenie Parku Narodowego Taroko
  • Piękne widoki na Wąwóz Taroko
  • Duży wybór lokalnych dań serwowanych w dwóch restauracjach
  • Duże centrum SPA i rekreacji


Zwiń
Galeria

5*hotel z wspaniałym widokiem na Wąwóz Taroko, dwoma basenami i spa oraz zróżnicowaną ofertą zakwaterowania.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tajwan – z wizytą na Pięknej Wyspie

Od 17900 zł

Chiny, Tajwan - Tajpej, Park Narodowy Taroko, Sun Moon Lake, Alishan, Guanziling, Tainan

Podróż na Tajwan to niezwykła przygoda pełna wrażeń. Poznajcie oszałamiający Tajpej, gdzie tradycyjne świątynie stoją w cieniu nowoczesnych wieżowców, odwiedźcie nocny targ, by skosztować lokalnych przysmaków, poznajcie fascynującą historię wyspy i udajcie się w podróż po zachwycających Parkach Narodowych Taroko i Alishan. Zapraszamy na wycieczkę na Formozę – piękną wyspę, której przyroda zachwyca nie mniej niż wielowiekowa kultura!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować