Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Alishan House

Tajwan – Alishan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Alishan House jest położony w Parku Krajobrazowym Alishan National Scenic Area. Najbliższe lotnisko międzynarodowe Chiayi oddalone jest o ok. 85 km krętych, górskich dróg. W okolicy hotelu znajduje się infrastruktura turystyczna, nieliczne restauracje oraz sklepy. Obiekt powstał w miejscu zbudowanego w 1912 roku Alishan Forest Farm Club, który był jednym z największych klubów i zajazdów na trasie kolei leśnej. Nieopodal hotelu rozpoczynają się liczne szlaki turystyczne oraz stacja kolejki. W obiekcie Goście mogą skorzystać z usług SPA, w tym japońskiej kąpieli „w kamieniach”. Alishan House dysponuje dwiema restauracjami – Lijing Restaurant i Chinese Restaurant oraz trzema kawiarniami – Lobby Cafe, Song Ting Coffee Garden na świeżym powietrzu i The 50’s Coffee Shop w stylu kawiarni dawnego Szanghaju.

Hotel oferuje zakwaterowanie w dwóch budynkach: Modern (99 pokoi) oraz Historical (102 pokoi). Pokoje podzielone są na kategorie ze względu na wielkość i styl wnętrz. Apartamenty w historycznym budynku urządzone są w stylu lat 30. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor, sejf, ekspres do kawy i suszarkę, dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi. W prywatnych łazienkach Goście znajdą prysznice lub wanny.

Oficjalna strona hotelu: en.alishanhouse.com.tw/Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w Parku Krajobrazowym, blisko szlaków turystycznych i stacji kolei
  • Taras, z którego roztacza się piękny widok na okoliczne lasy
  • Miejsce historyczne, w którym pozostawiono fragmenty oryginalnych budynków


Minusy

  • Obiekt w Parku Krajobrazowym, dotrzeć można tylko shuttle busem z Visitor Center
  • Brak basenu i siłowni
Zwiń
Galeria

Położony na ustroniu 4* hotel urządzony w eleganckim stylu lat 30., w bezpośredniej bliskości szlaków turystycznych, dobrym spa i dwiema restauracjami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Tajwan – z wizytą na Pięknej Wyspie

Od 17900 zł

Chiny, Tajwan - Tajpej, Park Narodowy Taroko, Sun Moon Lake, Alishan, Guanziling, Tainan

Podróż na Tajwan to niezwykła przygoda pełna wrażeń. Poznajcie oszałamiający Tajpej, gdzie tradycyjne świątynie stoją w cieniu nowoczesnych wieżowców, odwiedźcie nocny targ, by skosztować lokalnych przysmaków, poznajcie fascynującą historię wyspy i udajcie się w podróż po zachwycających Parkach Narodowych Taroko i Alishan. Zapraszamy na wycieczkę na Formozę – piękną wyspę, której przyroda zachwyca nie mniej niż wielowiekowa kultura!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować