Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Surin

Tajlandia – Phuket

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel obejmujący przestronne, klasycznie zaprojektowane wille, szeroką plażę wraz z pasem tropikalnej zieleni oraz zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe. W apartamentach oprócz części sypialnej zaaranżowano kącik z dużą kanapą, stołem, telewizorem i biurkiem. Z tarasu lub balkonu wyposażonego w meble wypoczynkowe. Rozciąga się widok na tropikalny ogród i morze.

Elegancka, hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni tajskiej. W Sunset Cafe można skosztować potraw zdrowych, ale też wyśmienitych burgerów i pizzy. Beach Restaurant znajduje się na świeżym powietrzu przy samej plaży, specjalizując się zwłaszcza w grillowanych owocach morza. W barze przy basenie można spędzić miły wieczór lub przerwę od plażowania z drinkiem w dłoni i smaczną przekąską.

W hotelu znajduje się luksusowe spa, siłownia, butik z biżuterią, ubraniami i tradycyjnymi tajskimi produktami. Wszystkim aktywnym poleca się kursy na pobliskim polu golfowym lub partyjkę tenisa na hotelowym korcie. Warto wiedzieć, że hotel gwarantuje też bezpłatną wypożyczalnię sprzętu do niezmotoryzowanych sportów.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel położony przy cichej i spokojnej plaży
  • Wille urządzono prosto i ze smakiem, dominują jasne kolory
  • Różnorodne opcje aktywnego wypoczynku: tenis, sporty wodne, kursy golfa, siłownia
  • Znakomite centrum spa z opcją wzięcia lekcji jogi i medytacji


Zwiń
Galeria

Luksusowa, 5* butikowa perełka na wyspie Phuket. Hotel płożony jest przy cichej plaży, wille urządzono prosto i ze smakiem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować