Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Naka Phuket

Tajlandia - Phuket

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten pięciogwiazdkowy hotel wyróżnia się elegancką prostotą architektury i przestronnymi wnętrzami. To idealne miejsce dla osób, które cenią poczucie odosobnienia w komfortowych warunkach. Jednocześnie tylko ok. 10 km dzieli go od tętniącego życiem miasta, co zadowoli miłośników życia nocnego.

Zakwaterowanie w luksusowych willach z prywatnym basenem każda, przy spokojnej plaży, gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie. Duże apartamenty z łazienkami, w których znajdują się prysznice, urządzone zostały zgodnie z trendami nowoczesnego wzornictwa. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, minibar, sejf, telewizor, bezpłatne Wi-Fi oraz ekspres do kawy.

Hotel zapewnia relaks przy dużym odkrytym basenie typu infinity , w centrum spa z masażami w ofercie lub saunie. Na jego terenie znajduje się siłownia, a także zaplecze konferencyjne. Klasyczne dania tajskiej oraz międzynarodowej kuchni serwuje restauracja przy plaży, zdrowe posiłki można zjeść w lounge barze, a na drinka zaprasza Beach Bar.Dlaczego polecamy

  • Basen typu infinity
  • Zakwaterowanie w willach z basenem
  • Świetna lokalizacja przy samej plaży, w perfekcyjnym położeniu zarówno niedaleko miasta jak i w cichym odosobnieniu


Zwiń
Galeria

Luksusowy, 5* hotel na Phuket przy samej plaży. Oferuje basen typu infinity, spa z sauną, siłownię oraz restaurację i dwa bary. Zakwaterowanie w willach z basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Singapur i Tajlandia Ekskluzywnie

Od 17 900 zł
Exclusive

Singapur, Tajlandia - Singapur, Phuket

Wydarty morzu skrawek lądu, najbezpieczniejszy kraj na świecie i największy morski port – Singapur. Miasto Lwa, od lat stawiane jest za wzór państwa idealnego, gdzie 70 % terytorium to tereny zielone, a zastosowania urbanistyczne wzbudzają zazdrość i podziw. Prawdziwy mix kulturowy, fantastyczne jedzenie i całoroczna pogoda. Witamy w raju miejskiej dżungli!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować