Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Rocky's Resort

Tajlandia – Koh Samui

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel urządzony w tajskim stylu, na którego terenie znajdują się dwa odkryte baseny, centrum spa oraz wypożyczalnia rowerów i kajaków. Resort składa się z 47 pokojów i trzech prywatnych willi. Wszystkie pokoje są jasne i przestronne, z dostępem do licznych udogodnień m.in. elektronicznego sejfu, klimatyzacji, wentylatora, minibaru, telewizora, odtwarzacza DVD, zestawu do parzenia kawy i herbaty oraz prywatnego balkonu.

Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje, z czego jedna serwująca dania kuchni tajskiej, dwa bary – przy plaży i przy basenie. Nie zapomniano też o rodzinach podróżujących z dziećmi, dlatego zatroszczono się o pokój zabaw oraz usługę profesjonalnej opieki dla najmłodszych Gości.

Podczas pobytu jest możliwość zorganizowania rejsu łodzią na wędkowanie lub do miejsc, w których panują znakomite warunki do uprawiania snorkelingu. Dodatkowo można wynająć samochód lub motor, wziąć udział w kursie gotowania po tajsku, uczestniczyć w lekcji jogi lub tajskiego boksu lub wykupić wycieczkę z przewodnikiem po wyspie.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel położony przy cichej i spokojnej plaży
  • Bogata oferta atrakcji dostępnych w hotelu nieodpłatnie oraz w okolicy
  • Urokliwy teren hotelu znajdującego się w egzotycznym ogrodzie
  • Tradycyjny, tajski wystrój wnętrz wyróżniający się zastosowaniem rękodzieła sprowadzanego z innych części Tajlandii


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel położony przy spokojnej plaży, niedaleko Lamai na wyspie Samui. Do dyspozycji gości dwa odkryte baseny.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować