Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hintok River Camp

Tajlandia – Kanchanaburi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Camping znajdujący się nad rzeką Kwai. Oferuje wygodę niekonwencjonalnego zakwaterowania, szereg udogodnień, a przy tym naprawdę bliski kontakt z naturą. Wśród licznych aktywności aranżowanych przez ośrodek wyróżniają się zwłaszcza: trekking po miejscach o znaczeniu historycznym związanych z drugą wojną światową, wizyta w muzeum, wycieczka rowerowa po górach, przejażdżka na słoniach, wycieczka do jaskini Lawa, wyprawa do pobliskich wodospadów, kajakarstwo, obserwacja ptaków i pokaz tradycyjnego tańca Mon. Warto podkreślić, że to tylko część atrakcji!

W apartamentach-namiotach, każdy pokój wyposażono w łazienkę z prysznicem z ciepłą wodą, prywatną werandę, duże łóżko z wysokiej jakości bawełnianą pościelą, lodówkę i wygodne fotele. Wieczorami organizowane są tu grille obfitujące w rozmaite smakołyki. Przy samej rzece zlokalizowany jest piętrowy, naturalny basen wyrzeźbiony w kamieniu. Z wysoko usytuowanej restauracji hotelowej rozciąga się niesamowity widok na rzekę i zieleniące się góry. Relaks możliwy jest również na tarasie wypoczynkowym i w ogrodzie, gdzie rozwieszone są hamaki.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalne doświadczenie zakwaterowania w dżungli pośród krajobrazów górskich, zaraz przy rzece Kwai
  • Zakwaterowanie w luksusowych namiotach
  • Szeroki wachlarz możliwości aktywnego wypoczynku oraz wzięcia udziału w wycieczkach kulturalnych
  • Naturalny basen wyrzeźbiony w skale


MINUSY

  • Ze względu na to, że hotel położony jest w środku dżungli, można natknąć się na gady i owady
Zwiń
Galeria

Camping położony nad rzeką Kwai w standardzie 3*. Do dyspozycji Gości luksusowe namioty oraz naturalny basen wyrzeźbiony w skale.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Tajlandii – Bangkok, przygoda w Kanchanaburi i niebiańskie plaże

Od 17 500 zł
Exclusive

Tajlandia - Bangkok, Kanchanaburi, Krabi, Koh Phi Phi

Luksusowe wakacje w Tajlandii? Rozpoczniecie od Bangkoku, oszałamiającego i zachwycającego, gdzie pod pełnymi przepychu, kipiącymi złotem świątyniami i pałacami rozkładają się skromne stoiska z obłędnie pachnącym ulicznym jedzeniem. Następnie czeka Was przygoda w Kanchanaburi, gdzie poczujecie klimat birmański i zobaczycie słynny most na rzece Kwai, zaś ostatnie dni luksusowych wczasów w Tajlandii spędzicie w Krabi i na Koh Phi Phi – dwóch plażach, mogących konkurować o miano najpiękniejszych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować