Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

International au Lac

Szwajcaria - Lugano

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy International au Lac Historic Lakeside Hotel położony jest nad brzegiem jeziora Lugano, niecały kilometr od centrum miasta Lugano i tutejszego Dworca Kolejowego, w pobliżu którego znajduje się wiele supermarketów, barów i restauracji. Historia obiektu sięga 1906 roku i od tego czasu z pokolenia na pokolenie zarządzany jest przez jedną rodzinę. Na terenie hotelu znajduje się basen, niewielkie centrum wellness, biuro informacji turystycznej, plac zabaw, pralnia oraz centrum biznesowe, a w sezonie organizowane są tu również piesze wycieczki po okolicy. Tuż obok hotelu znajduje się pochodzący z Xvi wieku kościół Santa Maria degli Angeli, ze słynnymi freskami Bernardo Luiniego.

Hotel International au Lac Historic Lakeside dysponuje w sumie 17 pokojami 1-osobowymi oraz 59 pokojami 2-osobowymi, z których niektóre pozwalają na dostawki do maksymalnie 4 osób. Kilka pokoi posiada oryginalny, zabytkowy wystrój przywodzący na myśl klimat Belle Epoque. Do wyposażenia wszystkich pokoi należy klimatyzacja i ogrzewanie, telewizor, telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz prywatna łazienka z wanną i/lub prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Po wcześniejszym uzgodnieniu Goście mogą skorzystać tu również z podziemnego parkingu.

Oficjalna strona hotelu: www.hotel-international.chDlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja, tuż nad brzegiem jeziora Lugano, niedaleko od centrum miasta
  • Standard wyższy od większości hoteli 3-gwiazdkowych


Zwiń
Galeria

3* rodzinny hotel o ponad 100-letniej historii, z basenem, zlokalizowany tuż nad jeziorem Lugano.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Szwajcaria i Mediolan – przygoda w Alpach i stolicy mody

Od 12 300 zł

Szwajcaria, Włochy - Lucerna, Lauterbrunnen, Zermatt, Sankt Moritz, Lugano, Mediolan

Szwajcaria: kraj słynący nie tylko z czekolady, zegarków i bogactwa, lecz przede wszystkim z upajającego świeżością górskiego powietrza, lśniących czystością, historycznych miast i zapierających dech w piersi górskich pejzaży. Włochy: styl, rozmach, temperament i sztuka! Podczas Waszej wycieczki po Szwajcarii odwiedzicie jej najpiękniejsze miasto – Lucernę, będziecie rozkoszować się widokami Alp Berneńskich, poznacie kryjący się w cieniu Matterhornu Zermatt i zachwycicie się spektakularnymi widokami, jakie roztaczać się będą przed Wami w czasie podróży Glacier i Bernina Express. Na koniec czeka Was jeszcze odpoczynek w pięknym Lugano i zakupowe szaleństwo w światowej stolicy mody, Mediolanie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować