Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Rosa

Syria – Homs

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Villa Rosa to dość prosty, lecz nowoczesny hotel położony w Homs, w otoczeniu zielonych wzgórz. Do dyspozycji Gości jest przestronne lobby z barem, w którym można zamówić relaksującego drinka, 24-godzinna recepcja, restauracja śniadaniowa, kawiarnia na świeżym powietrzu oraz bezpłatny parking. W obiekcie działa również centrum biznesowe. W bliskiej odległości znajduje się największa atrakcja regionu – górujący nad okolicą, potężny zamek Krak des Chevaliers. W ramach krótkiej, jednodniowej wycieczki Goście mogą również odwiedzić pobliskie zabytki, takie jak wieża Safita oraz pięknie położone górskie miasteczko Mashta al-Helu. 

Obiekt dysponuje 27 wygodnymi i przytulnymi pokojami oraz apartamentami. Każdy z nich posiada prywatny balkon, nowocześnie wyposażoną łazienkę, telewizję satelitarną z międzynarodowymi kanałami, minibar i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wnętrza utrzymane są we współczesnym stylu z elementami nawiązującymi do lokalnych tradycji.Dlaczego polecamy

  • Jasne, czyste i wygodne pokoje pozwalają na odpoczynek po męczącym dniu
  • Goście cenią sobie przyjazną obsługę, pozostającą do dyspozycji turystów 24 godziny na dobę
  • W hotelu funkcjonuje kawiarnia oraz restauracja serwująca smakowite przekąski


Zwiń
Galeria

Wygodny hotel z restauracją i kawiarnią, w pobliżu największych atrakcji regionu. Każdy z 27 pokoi posiada prywatny balkon.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować