Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Dar Al-Yasmin Hotel

Syria – Damaszek

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dar Al-Yasmin Hotel to klimatyczny, czterogwiazdkowy obiekt mieszczący się w zabytkowym pałacu damasceńskim. Wystrój został zaprojektowany zgodnie z lokalną tradycją. We wnętrzach królują drewniane meble z piękną dekoracją snycerską, kilimy i orientalne detale. Goście mogą cieszyć się śniadaniem i poranną kawą podawaną na pałacowym dziedzińcu z centralnie umieszczoną studnią, typowym dla miejscowej architektury. Dogodne położenie w dzielnicy Bab Touma na Starym Mieście pozwala spacerem dojść do największych atrakcji Damaszku, takich jak Meczet Umajjadów, Świątynia Jowisza czy Pałac Al-Azem. W hotelu znajduje się centrum biznesowe i restauracja. Obsługa pomaga w zorganizowaniu transportu na lotnisko i świadczy usługi turystyczne.

Hotel dysponuje 20 pokojami i apartamentami. Klimatyczne wnętrza utrzymane są w tradycyjnym damasceńskim stylu. Ich wyposażenie obejmuje wygodne łóżka, szafki/toaletki, nowoczesną łazienkę, bezprzewodowy dostęp do Internetu, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, klimatyzację, sejf i mini bar.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja w centrum miasta, blisko zabytków, restauracji i klubów nocnych
  • Wyjątkowy klimat architektury tradycyjnego pałacu damasceńskiego
  • Pyszne jedzenie i miły, pomocny personel


Zwiń
Galeria

Klimatyczny 4* hotel w tradycyjnym stylu, dogodnie położony na Starym Mieście, w sąsiedztwie największych atrakcji Damaszku.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować