Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Fortress

Sri Lanka – Koggala

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki hotel usytuowany przy pięknej plaży w miejscowości Galle, gdzie można nie tylko zrelaksować się przy pięknej plaży, ale też poznać lokalną przyrodę, odwiedzić liczne zabytki czy spędzić czas bardziej aktywnie, uprawiając sporty wodne. Hotel składa się z 53 luksusowych apartamentów, trzech doskonałych restauracji, kompleksu spa połączonego z centrum ajurwedy.

Restauracje dysponują tarasami z widokiem, więc zjeść można w nich wśród romantycznych krajobrazów. W hotelowym spa można zdecydować się na relaksujący masaż, konsultację z doktorem ajurwedy lub dietetykiem czy rozmaite zabiegi upiększające i odprężające.

Wszystkie apartamentu są przestronne, umeblowane modernistycznymi sprzętami, urządzone w jasnych barwach z wyrazistymi akcentami w postaci designerskich dodatków, dzieł sztuki, wymyślnych foteli. Niektóre pokoje dysponują przeszkloną częścią wypoczynkową, w której znajduje się prywatne jacuzzi z bezpośrednim widokiem na ocean. Apartamenty wyposażono też w prywatne tarasy z krzesłami i stolikiem kawowym, minibar czy telewizor z płaskim ekranem.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetna lokalizacja – nieopodal Galle, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO
  • Niezwykle przestronne apartamenty, z których część posiada m.in. prywatne jacuzzi z widokiem na ocean
  • Bogate zaplecze wypoczynkowe: kompleks spa, centrum ajurwedy, basen typy infinity oraz znakomite restuaracje


Zwiń
Galeria

5* luksusowy hotel położony na południowym wybrzeżu Sri Lanki. Do dyspozycji gości gustownie urządzone apartamenty oraz basen infinity. Hotel dla osób szukających wysokiego standardu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować