Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Water Garden Sigiriya

Sri Lanka – Sigiriya

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Water Garden Sigiriya to pięciogwiazdkowy hotel w eleganckim stylu z widokiem na jedną z największych atrakcji turystycznych Sri Lanki – skałę Sigiriya. W najbliższym otoczeniu znajduje się również miejscowość Dambulla, a hotel stanowi dobrą bazę do zwiedzenia pozostałych, starożytnych miast Kulturowego Trójkąta Sri Lanki Anuradhapury i Polonnaruwy. Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie, popływać w basenie lub skorzystać z bogatej oferty spa. W hotelu znajduje się restauracja serwująca dania przyrządzane ze świeżych i lokalnych składników oraz bar z szeroką ofertą napojów bezalkoholowych i alkoholowych. W trakcie pobytu Goście mogą skorzystać z dodatkowych aktywności jak np. centrum fitness, gra w bilard czy jazda na rowerze.

Obiekt dysponuje 30 willami, a wnętrza każdej z nich są eleganckie, dopasowane do otaczającego krajobrazu tworząc przytulną przestrzeń do wypoczynku. W willach dominuje jasna paleta barw i duże okna, dzięki czemu apartamenty są odpowiednio doświetlone. Każda z willi posiada klimatyzację, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny zestaw kosmetyków w łazience oraz dostęp do Wi-Fi. Każdy z apartamentów posiada widok na ogród, a niektóre posiadają prywatne baseny. 

Oficjalna strona hotelu: www.watergardensigiriya.comDlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja, blisko Kulturowego Trójkąta Sri Lanki z niezrównanym widokiem na imponującą skałę Sigiriya
  • Komfortowe, przestronne wille do dyspozycji Gości
  • Hotel zbudowany na dużej przestrzeni w otoczeniu ogrodu z naturalnymi jeziorkami i sadzawkami


Zwiń
Galeria

Kameralny, 5* butikowy hotel z widokiem na Sigiriyę w otoczeniu zielonego ogrodu, z basenem, spa i dodatkowymi aktywnościami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować