Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jetwing Surf

Sri Lanka – Pottuvil

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Jetwing Surf to pięciogwiazdkowy hotel w ekologicznym wydaniu, położony przy plaży na południowo-wschodnim wybrzeżu Sri Lanki. Odległość od międzynarodowego lotniska w Colombo wynosi ok. 400 km. Obiekt położony jest ok. 2 km od spokojnej miejscowości Pottuvil, z lokalnymi restauracjami i sklepami.

Koncepcja hotelu została zainspirowana naturą. Zabudowania, wykonane z drewna, liści palmowych i suszonej trawy illuk, skonstruowane są tak, aby jak najmniej wpływać na otaczający krajobraz. Tam, gdzie jest to możliwe, stosowana jest naturalna wentylacja i oświetlenie, a nieczystości są biologicznie oczyszczane w celu ochrony środowiska naturalnego. Wśród usług i udogodnień oferowanych przez Jetwing Surf można wymienić: bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu, odkryty basen, usługi pralni czy zajęcia jogi. O bezpieczeństwo kąpiących się Gości dba ratownik wodny.

Do dyspozycji Gości oddano zaledwie 20 bungalowów typu Cabana, zaprojektowanych tak, by móc cieszyć się widokami wschodzącego słońca i oceanu. Pokoje wykończone w ekologicznym stylu wyposażono w wentylatory sufitowe, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy z pokoi posiada prywatny taras z dużym parasolem i meblami ogrodowymi.

Oficjalna strona hotelu: www.jetwinghotels.com/jetwingsurfDlaczego polecamy

  • Położenie przy plaży na rozległym terenie wśród gajów palmowych
  • Widoki na morze roztaczające się z restauracji i z niektórych pokoi
  • Mieszanka luksusu i zrównoważonego rozwoju


Zwiń
Galeria

5* hotel oferujący luksus w ekologicznym wydaniu. Do dyspozycji gości 20 bungalowów rozrzuconych w gaju palmowym nad brzegiem oceanu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować