Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Karpaha Sands

Sri Lanka – Passikudah

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony na uboczu, przy pięknej, piaszczystej plaży pięciogwiazdkowy hotel Karpaha Sands, znajduje się ok. 10 km od Passikudah i godzinę drogi od Polonnaruwa. Podróż samochodem z międzynarodowego lotniska w Kolombo zajmuje 5-6 godzin. Na terenie obiektu mieści się przestronny basen bez krawędzi z leżakami i łóżkami balijskimi oraz brodzik dla dzieci, spa oferujące masaże i zabiegi ajurwedyjskie, kino pod gwiazdami, a w różnych zakamarkach kurortu ukryte są rzeźby, obrazy, zdjęcia i inne dzieła sztuki lankijskich (i nie tylko) artystów. Do dyspozycji Gości pozostaje też biblioteka, pokój gier czy obserwatorium astronomiczne, a na życzenie hotelowy personel zorganizować może grill na plaży, rejsy na połów ryb czy kursy gotowania. Karpaha Sands to tez doskonały punkt wypadowy do zwiedzania lagun wschodniego wybrzeża, odkrywania tamilskiej kultury czy wycieczek do Batticaloa, Trincomalee, Danigala czy Maduru Oya National Park. Z pewnością zadowoleni będą też amatorzy dobrej kuchni, którzy pokosztują tu oryginalnych smaków tamilskich i syngaleskich dań. 

Karpaha Sands oferuje zakwaterowanie w przestronnych namiotach  położonych bezpośrednio przy plaży lub w prywatnym ogrodzie. Każdy z nich składa się z części sypialnej i dziennej, prywatnej łazienki z wanną oraz prysznicem na świeżym powietrzu i tarasu z leżakami. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i chłodzone wentylatorem. Palam Suites (60 m² i 50 m² tarasu) położone są bezpośrednio na plaży, w cieniu palm; Kolaya Suites (50 m² i 40 m² tarasu) mieszczą się w prywatnych ogrodach; natomiast Seed Suites (100 m² i 80m² tarasu) również położone są w ogrodzie i składają się z dwóch apartamentów, stanowiąc idealne dla rodzin i przyjaciół miejsce. 

Strona hotelu: www.karpahasands.comDlaczego polecamy

  • Wspaniałe położenie przy długiej, piaszczystej plaży
  • Sporo udogodnień na terenie hotelu i bogata oferta zajęć dodatkowych
  • Unikatowy sposób zakwaterowania – w luksusowych, przestronnych namiotach z prywatnymi tarasami


Zwiń
Galeria

Uroczy 5* hotel w stylu luksusowego glampingu, położony tuż przy długiej, piaszczystej plaży, z basenem typu infinity, spa oraz licznymi udogodnieniami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować