Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jetwing Kandy Gallery

Sri Lanka – Kandy

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowo wybudowany, czterogwiazdkowy hotel Jetwing Kandy Gallery zlokalizowany jest nad rzeką Mahaweli, ok. 13 km od centrum Kandy. Jego usytuowanie zapewnia wypoczynek z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu bujnej przyrody Sri Lanki. Na terenie hotelu znajduje się basen bez krawędzi z widokiem na rzekę, spa, restauracja specjalizująca się w kuchni lankijskiej i bar. Ponadto hotel organizuje lekcje jogi i medytacji, istnieje możliwość skorzystania z pomocy lekarza i usług pralni (dodatkowo płatne).

W ofercie hotelu jest 26 przestronnych pokoi i apartamentów urządzonych w lokalnym stylu, o powierzchni od 52 do 81 m². Wszystkie pokoje mają balkony lub tarasy zapewniające prywatność. Standardowe wyposażenie obejmuje: klimatyzację, telewizor, sejf, minibar (płatny), czajnik elektryczny, bezpłatne Wi-Fi i suszarkę do włosów. Do dyspozycji Gości pozostaje również prywatny lokaj.

Strona hotelu: www.jetwinghotels.com/jetwingkandygalleryDlaczego polecamy

  • Nowy hotel zlokalizowany w spokojnym miejscu nad rzeką Mahaweli
  • Do dyspozycji Gości basen typu infinity
  • Każdy pokój posiada balkon lub taras


Zwiń
Galeria

Położony w zacisznym miejscu niewielki 4* hotel z basenem bez krawędzi, spa, lekcjami jogi i medytacji. Każdy pokój z tarasem lub basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Sri Lanka i Malediwy

Od 19900 zł

Malediwy, Sri Lanka - Negombo, Sigirya, Kandy, Nuwara Eliya, Yala, Tangalla, Malediwy

Wycieczka na Sri Lankę i Malediwy będzie doświadczeniem wręcz transcendentalnym. Kulturowe dziedzictwo Cejlonu, aura buddyzmu i zagadkowe świątynie w połączeniu z nieskażoną dziką przyrodą pozwolą prawdziwie zachwycić się, wyciszyć i zrelaksować. Złociste plaże chłodzone bryzą znad wzburzonego morza orzeźwią po tropikalnych upałach. Zwieńczeniem tego doświadczenia będzie wypoczynek na rajskim malediwskim atolu, gdzie znajdziecie ukojenie w ciepłych, spokojnych wodach Oceanu Indyjskiego.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować