Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Aarunya Nature Resort & Spa

Sri Lanka – Kandy

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Aarunya w starożytnym języku sanskrytu oznacza pierwsze promienie słońca. Taka nazwa obiektu pochodzi od jego położenia – dziewięć luksusowych willi usytuowanych jest wysoko na wzgórzach, porośniętych przyprawami i krzewami herbaty. Pięciogwiazdkowy hotel Aarunya Nature Resort & Spa leży ok. 15 km od Kandy, kulturalnej stolicy Sri Lanki. Roztaczają się z niego wspaniałe widoki na Knuckles Mountain i Conservation Forest, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dla żądnych przygód Aarunya jest idealnym miejscem do pieszych wędrówek, zaś dla chcących całkowicie oderwać się od rzeczywistości – obiekt przygotował centrum odnowy biologicznej. Spa oferuje zarówno tradycyjne ajurwedyjskie, jak i międzynarodowe rytuały terapeutyczne. W hotelowej restauracji Aahaara można także spróbować prawdziwej współczesnej lankijskiej kuchni w autentycznej wiejskiej scenerii. Codziennie serwowane są śniadania w stylu kontynentalnym lub lankijskim.

Położony na wzgórzach obiekt to dziewięć luksusowych willi, w standardzie superior i premium. Wille zostały urządzone w antycznym stylu. Każda z nich zawiera łazienkę i osobną strefę wypoczynkową. Każda willa wyposażona jest w telewizor, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, ekspres do kawy z kapsułkami, bezpłatny minibar z sokami, napojami gazowanymi i przekąskami (bez alkoholu), przestronną werandę, prywatne jacuzzi na świeżym powietrzu, talerz owoców i sejf.

Strona hotelu: aarunyaresort.com/Dlaczego polecamy

  • Dogodna lokalizacja i widoki z pokoi
  • Hotel o światowym standardzie, nagrodzony licznymi nagrodami
  • Dostęp do prywatnego jacuzzi w każdej z willi


Zwiń
Galeria

Położony na obrzeżach Kandy 5* Aarunya Nature Resort & Spa to dziewięć pięknie zaprojektowanych prywatnych willi. Do dyspozycji Gości basen bez krawędzi, doskonałe spa, programy wellness i wyrafinowana restauracja.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować