Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Taru Villas Rampart Street

Sri Lanka – Galle

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Taru Villas to pięciogwiazdkowa, dwukondygnacyjna willa zlokalizowana w centrum fortu Galle. Ten butikowy hotel jest idealną kombinacją kolonialnego uroku i nowoczesności. Stylowe wnętrza harmonijnie komponują się z lokalnym rękodziełem, pięknymi antykami i rattanowymi meblami. W niewielkim ogrodzie można wypocząć w cieniu plumerii i zażyć orzeźwiającej kąpieli w basenie. Znakomita restauracja hotelowa oferuje śniadania, BBQ oraz tradycyjne lankijskie dania w najlepszym wydaniu.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 4 pokojach i romantycznych apartamentach. Dwa z nich mają dostęp do prywatnego basenu. Pokój na piętrze dysponuje przestronnym tarasem oraz widokiem na ogród i ogólnodostępny basen. Apartament z widokiem na morze jest pokojem o najwyższej kategorii i wyróżnia go duża łazienka z wolnostojącą wanną i prysznicem. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, wentylatory, sejfy, suszarki i bezpłatne Wi-Fi.

Oficjalna strona hotelu: www.taruvillas.com/hotels/rampartstreet-gallefortDlaczego polecamy

  • Wyjątkowe, stylowe wnętrza
  • Część wypoczynkowa z basenem i leżakami


Zwiń
Galeria

5* willa w samym centrum fortu Galle oferuje wyjątkowe doświadczenie – stylowe wnętrza, luksusowe kolonialne apartamenty i obsługę na najwyższym poziomie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować