Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Aliya Resort & Spa

Sri Lanka – Sigiriya

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, designerski hotel zaprojektowany nowocześnie, ale ze sporą dozą lokalnego, lankijskiego klimatu, z wieloma dziełami sztuki i rękodziełem wkomponowanymi w przestronne i jasne wnętrza. Zakwaterowanie w pokojach lub luksusowych namiotach.

W hotelu znajdują się cztery restauracje. Alaka serwująca przysmaki lokalnej kuchni lankijskiej, zaś w Nagula na przytulnej werandzie można skosztować tradycyjne potrawy miejscowych wiosek. Makara, zaprojektowaną zgodnie z tradycjami zdobnictwa i architektury Chin, oferuje kuchnię chińską. Migara z kolei jest kawiarnią i coffee shopem – prosta, o niezwykle przyjemnym wystroju z lankijskimi akcentami, serwująca m.in. kawę i koktajle przy akompaniamencie muzyki jazzowej.

W Ayur Vie Spa oferuje szereg zabiegów relaksujących, upiększających i odmładzających wykonywanych przy użyciu naturalnych olejków i ziół. Na uwagę zasługuje chociażby masaż połączony z ziołową sauną i pachnącą kąpielą w jacuzzi. Relaks w hotelowym kompleksie spa można wzbogacić o sesję jogi w pięknych okolicznościach przyrody. Osoby lubiące wypoczywać aktywnie mają do dyspozycji świetnie wyposażoną siłownię, na hali znajduje się ponadto boisko do badmintona.DLACZEGO POLECAMY

  • Absolutnie wyjątkowy hotel zapewniający swoim Gościom rozmaite atrakcje
  • Nowoczesne apartamenty w rustykalno-tropikalnym stylu z licznymi udogodnieniami
  • Bardzo dobre zaplecze wypoczynkowe: kompleks spa z jacuzzi i sauną, odkryty basen, centrum fitness, tropikalny ogród etc.


Zwiń
Galeria

Designerski 5* hotel położony w Sigiriya. Pokoje to przestronne apartamenty lub luksusowe namitoy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować