Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Aditya Resort

Sri Lanka - Galle

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kolonialne miasteczko Galle, a na jego obrzeżach rozległa plaża o złocistym piasku oraz pasma zieleniących się palm – to właśnie w takim otoczeniu znajduje się luksusowy, butikowy hotel. Posiada apartamenty z widokiem na Ocean Indyjski, z dostępem do prywatnego ogrodu oraz z prywatnym basenem.

Hotel dysponuje ekskluzywnym spa i szkołą jogi. Wypoczniecie tutaj również przy odkrytym basenie, na pięknym wybrzeżu czy podczas odprężającego masażu w gabinecie hotelowego spa. Hotel zaprasza swoich Gości na kursy gotowania, a także do restauracji specjalizującej się w przyrządzaniu świeżo złowionych owoców morza. Obsługa oferuje ponadto aranżację romantycznej kolacji w ogrodzie lub na samej plaży.

Wszystkie apartamenty posiadają swój własny, unikalny styl – każdą zaprojektowano indywidualnie, wzbogacając wnętrza o autentyczne antyki, orientalne dzieła sztuki i lokalne rękodzieło. Goście mogą korzystać w willach z m.in. telewizora z płaskim ekranem, odtwarzacza DVD, minibaru, zestawu do parzenia kawy i herbaty.DLACZEGO POLECAMY

  • Doskonałe warunki zakwaterowania, liczne udogodnienia np. prywatny basen przy każdym apartamencie
  • Centrum Spa, szkoła jogi, restauracja specjalizująca się w przyrządzaniu owoców morza
  • Położenie przy urokliwym, kolonialnym miasteczku Galle, na pięknej, piaszczystej plaży


Zwiń
Galeria

5* butikowy hotel składający z 11 prywatny willi, gdzie każda posiada basen na wyłączność. Hotel położony blisko kolonialnego miasta Galle, przy pięknej, piaszczystej plaży.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować