Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Summer Land

Sokotra – Hadibo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Hotel Summer Land położony jest w samym sercu stolicy Sokotry. Tuż obok znajduje się kilka meczetów, sklepy spożywcze i restauracja, natomiast międzynarodowe lotnisko oddalone jest o 14 km. Obiekt dysponuje zadaszonym patio, niewielką częścią wypoczynkową, w której udostępniono bezpłatnie Wi-Fi i sklepem z produktami pierwszej potrzeby. Proste śniadania podawane są w formie bufetu. W hotelowej restauracji zjeść można także przyzwoity obiad i kolację lub wybrać się do miasta i skorzystać z tańszej oferty miejscowych jadłodajni. 

Do dyspozycji Gości pozostawiono 27 pokoi i 2 rodzinne apartamenty. Wszystkie prosto urządzone pomieszczenia wyposażono w klimatyzację, telewizor i lodówkę. W prywatnych łazienkach Goście znajdą prysznice i ręczniki oraz całodobowo dostępną ciepłą wodę.Dlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w czystych, schludnych pokojach
  • Całodobowe zaopatrzenie w ciepłą wodę i elektryczność
  • Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi


Minusy

  • Głośna okolica
  • Ceny w hotelowej restauracji nieadekwatne do jakości i wielkości posiłku
Zwiń
Galeria

Schludny 3* hotel z klimatyzowanymi pokojami, prywatnymi łazienkami i ciepłą wodą.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Trekking po Sokotrze

Od 19900 zł

Sokotra - Abu Zabi, Hadibo, Detwah, Diksam, Aomak, Homhil, Arher, Ayhaft, Dubaj

Przed Wami jedyna w swoim rodzaju przygoda – trekking po wyspie nie z tej ziemi, kosmicznej Sokotrze! Odkrywanie tego unikatowego zakątka ziemi rozpoczniecie od objazdu, podczas którego poznacie sekrety niesamowitej flory, zobaczycie krajobrazy jak z innego wymiaru i zobaczycie, do czego służy smocza krew. Drugą część Waszej wycieczki na Sokotrę spędzicie przemierzając wyspę z północy na południe, by podczas pieszej wędrówki doświadczyć tej niezwykłej wyspy wszystkimi zmysłami. Kąpiele w chłodnych wadi, noclegi pod gwiazdami, trekking z wielbłądami na najwyższy szczyt wyspy? Zapraszamy w podróż na Sokotrę!

Sokotra – z wizytą na enigmatycznej wyspie

Od 15900 zł

Sokotra - Abu Zabi, Hadibo, Detwah, Diksam, Aomak, Homhil, Arher, Dubaj

Witamy na Sokotrze – wyspie jak z innego wymiaru, nazywanej najbardziej kosmicznym miejscem na ziemi! Oderwała się od kontynentu miliony lat temu, dzięki czemu występują tu gatunki roślin nieobecne nigdzie indziej na świecie. Niesamowita przyroda, drzewa niepodobne do niczego innego, dziewicze plaże – wszystko to składa się całkowicie unikatową jakość!  Poczujecie się tu też jak prawdziwi odkrywcy: jeszcze do niedawna Sokotra była całkowicie zamknięta dla ruchu turystycznego!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować