Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Marina Bay Sands

Singapur

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ogromny 5* hotel o doskonałej renomie położony nad zatoką wśród migotliwych świateł i imponujących biurowców kosmopolitycznego miasta gwarantuje swoim Gościom niezapomniany pobyt, niekonwencjonalne atrakcje i niewyobrażalne udogodnienia. W hotelu tym znajduje się aż dwadzieścia restauracji, kasyno, liczne sklepy, klub fitness, ekskluzywny kompleks spa i basen typu infinity pool ulokowany na dachu obiektu, dzięki czemu zapewniającą dech w piersiach panoramę Singapuru. Liczne restauracje, wszystkie o zachwycającym wystroju i najwyższym standardzie usług, serwują dania kulinariów z całego świata: japońskich, indyjskich, amerykańskich, włoskich czy francuskich.

W takim hotelu jednak spędzanie zbyt wiele czasu we własnym pokoju byłoby stratą czasu, ponieważ zadbano tutaj o zapewnienie atrakcji, o jakich się Wam nie śniło. W resorcie możecie wybrać się na lodowisko i pojeździć na łyżwach, udać się do teatru na wybrane widowisko, na zakupy w hotelowej galerii. Wieczorami odbywają się w resorcie słynne, kompleksowe pokazy świateł. Ponadto w hotelu rozwinięto bazę klubów nocnych zapewniając Gościom liczne atrakcje wieczorami. Rodziny z dziećmi mogą zaś spędzić dzień w hotelowym muzeum, w którym zresztą odbywają się rodzinne piątki.DLACZEGO POLECAMY

  • Ikona Singapuru
  • Basen bez krawędzi
  • Bogata oferta gastronomiczna obejmująca aż 20 restauracji


Zwiń
Galeria

5* ikona Singapuru. Hotel Marina Bay Sands posiada unikalny basen typu infinity na dachu. Pokoje nowoczesne ze świetnym widokiem. Polecamy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Singapur i Tajlandia Ekskluzywnie

Od 17 900 zł
Exclusive

Singapur, Tajlandia - Singapur, Phuket

Wydarty morzu skrawek lądu, najbezpieczniejszy kraj na świecie i największy morski port – Singapur. Miasto Lwa, od lat stawiane jest za wzór państwa idealnego, gdzie 70 % terytorium to tereny zielone, a zastosowania urbanistyczne wzbudzają zazdrość i podziw. Prawdziwy mix kulturowy, fantastyczne jedzenie i całoroczna pogoda. Witamy w raju miejskiej dżungli!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować