Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Terra Lodge

Senegal – Mbour

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Liczący zaledwie 6 dwuosobowych bungalowów i 2 luksusowe, dwuosobowe pokoje z widokiem na morze i prywatnym tarasem butikowy, trzygwiazdkowy hotel Terra Logde to doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących spokój – miejsce to przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych Gości. Każdy z klimatyzowanych bungalowów wyposażony został w pojedyncze łóżko king size, moskitierę na drzwiach i nad łóżkiem, minibar, telewizor oraz leżaki, na których wyciągnąć się można w ogrodzie lub nad basenem. Ponadto w każdym domku znajduje się prywatna łazienka z prysznicem. Pokoje urządzone są prosto, przy użyciu naturalnych składników.

Do dyspozycji Gości pozostaje restauracja, gdzie serwowane są śniadania w formie bufetu, oraz bar. Na terenie całego obiektu korzystać można z bezpłatnego Wi-Fi.Dlaczego polecamy

  • Mały, butikowy hotel tylko dla dorosłych Gości
  • Bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży


Zwiń
Galeria

Położony przy prywatnej plaży 3* butikowy hotel tylko dla dorosłych zapewnia niczym niezakłócony komfort spokojnego wypoczynku.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Senegal – wrota do Afryki

Od 8900 zł

Senegal - Dakar, Jezioro Retba, Saint Louis, Pustynia Lompoul, Delta du Saloum, Mbour

Senegal, nazywany „zimowym słońcem Francji”, to kraj o urodzie zaskakującej i nieoczywistej. Odkryjecie tu chaotyczny urok Dakaru, sentymentalny klimat kolonialnego Saint Louis, zadziwiający kolor Jeziora Retba oraz bogactwo i zróżnicowanie przyrody Delty du Saloum i zanocujecie na jednej z najpiękniejszych pustyń Afryki. Na koniec Waszej podróży po Senegalu zanurzycie się w atmosferze autentycznego rybackiego miasteczka, wypoczywając na miękkim piasku Mbour!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować