Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Chez Salim

Senegal – Jezioro Retba

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Chez Salim położony jest nieopodal brzegu Jeziora Retba, w otoczeniu wypielęgnowanej zieleni. W obiekcie Goście skorzystać mogą z aż dwóch basenów oraz trzech restauracji: nowo otwartej, panoramicznej, w której pomieścić się może 80 osób; drugiej położonej przy basenie oraz ostatniej, krytej strzechą, na rozległym dziedzińcu hotelu. W każdej z nich, prócz potraw kuchni europejskiej – szczególnie francuskiej – pokosztować można też przysmaków senegalskich.

Do dyspozycji Gości pozostaje 30 standardowych pokoi oraz 20 pokoi VIP, rozmieszczonych w niewielkich chatkach, urządzonych wprawdzie raczej prosto, lecz funkcjonalnie i estetycznie, klimatyzowanych, wyposażonych w prywatne łazienki i toalety. Dużym atutem hotelu jest bogata oferta dodatkowo płatnych aktywności, jak np. wycieczki samochodami 4×4 wokół jeziora, przejażdżki na quadach, wielbłądach, pojazdach terenowych (sand buggy) oraz spływy kajakowe i wizyty w lokalnych wioskach.Dlaczego polecamy

  • Dogodne usytuowanie w pobliżu jeziora
  • Do dyspozycji Gości dwa baseny i trzy restauracje
  • Wiele dodatkowych możliwości spędzenia czasu – wycieczki piesze i samochodowe, spływy, zwiedzanie wiosek


Zwiń
Galeria

3* hotel z basenem, położony kilkaset metrów od jeziora, w otoczeniu wydm i zieleni, jest miejscem doskonale sprzyjającym relaksowi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Senegal – wrota do Afryki

Od 8900 zł

Senegal - Dakar, Jezioro Retba, Saint Louis, Pustynia Lompoul, Delta du Saloum, Mbour

Senegal, nazywany „zimowym słońcem Francji”, to kraj o urodzie zaskakującej i nieoczywistej. Odkryjecie tu chaotyczny urok Dakaru, sentymentalny klimat kolonialnego Saint Louis, zadziwiający kolor Jeziora Retba oraz bogactwo i zróżnicowanie przyrody Delty du Saloum i zanocujecie na jednej z najpiękniejszych pustyń Afryki. Na koniec Waszej podróży po Senegalu zanurzycie się w atmosferze autentycznego rybackiego miasteczka, wypoczywając na miękkim piasku Mbour!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować