Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Le Lodge des Almadies

Senegal – Dakar

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Le Lodge des Almadies znajduje się w bezpośredniej bliskości lotniska, w odległości 15 minut spacerem od ścisłego centrum miasta oraz plaży, obok restauracji i klubów. Do dyspozycji Gości pozostaje niewielki, odkryty basen oraz hotelowa restauracja, serwująca śniadania w formie bufetu, a także lunche i kolacje we francuskim stylu. Goście zjeść mogą zarówno w elegancko urządzonym lokalu wewnątrz budynku, jak i przy stolikach wokół basenu.

Hotel dysponuje 38 prosto urządzonymi pokojami, podzielonymi na kategorie – Premium, Twin i Double, z których każdy wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, sejf i moskitierę. Z części rozciąga się widok na basen, przy niektórych mieści się niewielki balkon, zaś w kilku znajduje się minibar. W zależności od kategorii, w łazienkach zainstalowano wanny lub prysznice. Dostęp do Wi-Fi w pokojach jest bezpłatny.

Oficjalna strona hotelu: www.lodgedesalmadies.comDlaczego polecamy

  • Doskonałe położenie blisko lotniska i centrum
  • Do dyspozycji Gości basen i francuska restauracja


Zwiń
Galeria

3* hotel położony zaledwie 5 minut od lotniska, nieopodal centrum miasta, z przyjemną francuską restauracją i basenem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Senegal – wrota do Afryki

Od 8900 zł

Senegal - Dakar, Jezioro Retba, Saint Louis, Pustynia Lompoul, Delta du Saloum, Mbour

Senegal, nazywany „zimowym słońcem Francji”, to kraj o urodzie zaskakującej i nieoczywistej. Odkryjecie tu chaotyczny urok Dakaru, sentymentalny klimat kolonialnego Saint Louis, zadziwiający kolor Jeziora Retba oraz bogactwo i zróżnicowanie przyrody Delty du Saloum i zanocujecie na jednej z najpiękniejszych pustyń Afryki. Na koniec Waszej podróży po Senegalu zanurzycie się w atmosferze autentycznego rybackiego miasteczka, wypoczywając na miękkim piasku Mbour!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować