Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Shalati Safari Camp

RPA - Park Narodowy Krugera

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Skromny i prosto urządzony safari camp usytuowany w parku Manyeleti sąsiadującym z Narodowym Parkiem Krugera. Camp składa się z 16 murowanych domków typu chalet oraz 14 stałych namiotów na drewnianych podestach. Domki jak i namioty są dwuosobowe. Do zakwaterowania przylegają prywatne łazienki wyposażone w prysznic, umywalkę i toaletę. Wszystkie sypialnie posiadają moskitiery.

Posiłki serwowane są we wspólnej jadalni. Goście mogą korzystać z baru z napojami i szerokim wyborem win oraz lokalnych piw. Pośrodku campu znajduje się wspólna otwarta przestrzeń z odkrytym basenem, miejscem na ognisko i parkietem do tańca, gdzie organizowane są wieczory tematyczne.Dlaczego polecamy

  • Położenie tuż u bram Parku Narodowego Krugera
  • Kameralny kemping położony w samym środku buszu w bliskości z przyrodą
  • Miejsce na wieczorne ognisko i imprezy tematyczne
  • Basen na zrelaksowanie się po całodziennym safari


Zwiń
Galeria

2* kemping położony tuż obok Parku Narodowego Krugera. Zakwaterowanie w klimatycznych namiotach i nieco prostszych domkach. Pobyt uprzyjemni otwarty basen, bar i miejsce na ognisko.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Safari po Parku Krugera i relaks na plażach Mozambiku

Od 18600 zł

Mozambik, RPA - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Kanion Rzeki Blyde, Mozambik - Vilanculos

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątka Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata. A na koniec zanurzycie się w Ocenie Indyjskim u wybrzeży niesamowitego i jeszcze nie skażonego masową turystyką Mozambiku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować