Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Muluwa Lodge

RPA – Park Narodowy Krugera

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy ośrodek Muluwa Lodge zlokalizowany jest 10 minut jazdy od lotniska Kruger Mpumalanga, 20 minut od miasteczka Nelspruit oraz niecałe 50 km od Parku Krugera. Położenie hotelu pozwala na odkrywanie afrykańskiej przyrody – zwierzęta takie jak antylopy, żyrafy czy zebry często podziwiać można z okien prywatnych pokojów gościnnych. Obsługa oferuje Gościom atrakcje, które pozwalają poznać okolicę: organizuje safari z przewodnikiem i zachęca do aktywnego spędzania czasu na rowerach, pieszych wycieczkach i rzecznych spływach. Po aktywnym dniu można zrelaksować się w odkrytym basenie z widokiem na okolicę lub zjeść posiłek w restauracji, której menu łączy kuchnię międzynarodową i afrykańską. Śniadania i kolacje wliczone są w cenę pobytu. Bezpłatne Wi-Fi pozostaje do dyspozycji Gości w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Ośrodek oferuje cztery rodzaje zakwaterowania: Lodge Luxury Suites (większy) i Lodge Superior Twin Rooms (mniejszy) – z prywatnym basenem, klimatyzacją, wewnętrzną łazienką i zewnętrznym prysznicem; Lodge Safari Tents – namioty z wewnętrzną łazienką i prysznicem; Lodge Superior King Room – pokoje z wewnętrzną łazienką, zewnętrznym prysznicem i basenem. Każdy typ zakwaterowania posiada prywatny drewniany taras i klimatyzację.

Oficjalna strona ośrodka: muluwa.co.zaDlaczego polecamy

  • Położenie obiektu zapewnia łatwy dostęp do afrykańskiej fauny i flory
  • Duża ilość dodatkowych atrakcji organizowanych przez hotel


Zwiń
Galeria

4* luksusowy ośrodek oferuje zakwaterowanie tuż obok Parku Krugera – serca zachodnioafrykańskiej dżungli.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA – self drive po dzikiej Afryce

Od 15900 zł

RPA - Johannesburg, Park Krugera, Góry Smocze, Durban, Kapsztad

Podróż przez RPA to kwintesencja przygody! Przejedźcie czarującą widokami Panorama Route, zobaczcie majestatycznych przedstawicieli  wielkiej piątki – słonie, lwy, bawoły, nosorożce i lamparty – i dajcie się zachwycić pięknu Gór Smoczych. Miękkie piaski durbańskich plaż spowodują, że nie będziecie chcieli ruszyć w dalszą drogę, a wino z winnic Kapsztadu uderzy Wam do głów!  

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować