Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Nkambeni Camp

RPA - Park Narodowy Krugera

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Drewniane, ekologiczne domki położone w spokojnej okolicy na południowo-zachodnim krańcu Parku Narodowego Krugera. Są znakomitą bazą wypadową do zwiedzania parku oraz organizowane w nim safari i inne aktywności. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy.

Na terenie kompleksu do dyspozycji Gości oddano duży, zewnętrzny basen z częścią rekreacyjną, z której można podziwiać niewielką groblę, często odwiedzaną przez dzikie zwierzęta.

Goście mogą posilić się w restauracji oferującej dania kuchni międzynarodowej, a także zrelaksować się przy drinkach podawanych w barze (w tym jednym przy basenie). Na życzenie można zorganizować grupowe spotkania przy grillu lub romantyczne kolacje z widokiem na okolicę. Na miejscu, w niewielkim sklepiku, można zakupić oryginalne pamiątki.Dlaczego polecamy

  • Znakomita lokalizacja – dobra baza wypadowa do Parku Krugera
  • Bliskość dzikiej przyrody
  • Ciche, spokojne i kameralne miejsce


Zwiń
Galeria

3* kemping z basenem, położony w okolicach Parku Krugera. Zakwaterowanie w klimatycznych namiotach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować