Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Montagu Vines

RPA - Montagu

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Istnieje wiele przymiotników, którymi można określać obiekty hotelowe, ale żaden nie odda w pełni opisu obiektu Montagu Vines. Prawie idealna ocena na portalu Booking.com, a także corocznie przyznawane certyfikaty jakości portalu Tripadvisor (od 2012 roku), mówią same za siebie.

Pensjonat położony jest w centrum miejscowości Montagu, w jego zabytkowej dzielnicy. Posiada duży i piękny ogród, a dodatkowo roztaczają się z niego widoki na pobliskie góry i gaje oliwne. Goście witani są przez przesympatycznych gospodarzy koszem owoców i karafką wina. Wszystkie pokoje są komfortowo i gustownie urządzone, a także wyposażone w łazienkę. Działa w nich bezprzewodowe Wi-Fi.

Na terenie obiektu można zrelaksować się w basenie bądź przy pokojowym kominku, jednocześnie popijając kieliszek wspaniałego wina i delektując się widokami.Dlaczego polecamy

  • Przepiękna okolica - lokalizacja w pobliżu winnic i gajów oliwnych
  • Niesamowicie gościnni właściciele pensjonatu
  • Przepyszne śniadania


Zwiń
Galeria

4* pensjonat położony na trasie Garden Route. Przepiękne widoki, dobre jedzenie i rodzinna atmosfera.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować