Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Finchley Guesthouse

RPA – Kapsztad

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy, niewielki hotel Finchley Guesthouse położony jest w niedalekiej odległości od tętniącej życiem zatoki Camps – w jej okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak choćby tarasy widokowe, obserwatoria ptaków i zwierząt morskich, markety i centra handlowe oraz puby, knajpki i restauracje serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Obiekt wypoczynkowy stanowi kontrast wobec popularnych ulic – Goście mają do dyspozycji zaledwie sześć pokoi, a kameralną atmosferę podkreśla dodatkowo ogród, z którego podziwiać można zachód słońca nad zatoką i górą Dwunastu Apostołów. Relaks zapewni kąpiel w odkrytym basenie. Śniadanie, serwowane w formie bufetu, wliczone jest w cenę pobytu.

Każdy z sześciu dwuosobowych pokoi wyposażony jest w urządzenia do parzenia kawy i herbaty, Wi-Fi i telewizor. Cztery pokoje posiadają klimatyzację, a w trzech z nich umieszczony jest prywatny sejf. Każde pomieszczenie urządzone jest w jasnej tonacji, a przez duże okna wpada jeszcze więcej światła.

Strona hotelu: www.finchleyguesthouse.comDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w modnej dzielnicy Kapsztadu
  • Kameralna butikowa atmosfera hotelu
  • Widok z hotelowej recepcji na wybrzeże i górę Dwunastu Apostołów


Zwiń
Galeria

3* butikowy hotel położony nad zatoką Camps oferuje spokojny wypoczynek w jednej z najmodniejszych dzielnic Kapsztadu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA – self drive po dzikiej Afryce

Od 15900 zł

RPA - Johannesburg, Park Krugera, Góry Smocze, Durban, Kapsztad

Podróż przez RPA to kwintesencja przygody! Przejedźcie czarującą widokami Panorama Route, zobaczcie majestatycznych przedstawicieli  wielkiej piątki – słonie, lwy, bawoły, nosorożce i lamparty – i dajcie się zachwycić pięknu Gór Smoczych. Miękkie piaski durbańskich plaż spowodują, że nie będziecie chcieli ruszyć w dalszą drogę, a wino z winnic Kapsztadu uderzy Wam do głów!  

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować