Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ardmore Guest Farm

RPA – Góry Smocze

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Ardmore Guest Farm położony jest w Górach Smoczych, pomiędzy największymi szczytami Afryki Południowej: Mafadi, Injisuti i Dome. Obiekt urządzony w tradycyjnym wiejskim stylu oferuje Gościom atrakcje związane z przyrodą, jak choćby wizytę na farmie należącej do ośrodka, łowienie okoni w pobliskich wodach, obserwację ptaków czy wędrówkę po okolicznych szczytach górskich. Warto wybrać się też do muzeum rękodzieła, galerii sztuki Steve Bull lub spotkać się z tutejszymi rzemieślnikami zajmującymi się wyrobem biżuterii z kolorowych koralików. Na terenie ośrodka znajduje się zewnętrzny basen z widokiem na góry, boiska do gry w piłkę oraz trampoliny i siłownia dla dzieci. Odpoczynek zapewni tutejszy bar i ogród, w którym podawane są lekkie lunche, ciepłe napoje i desery.

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w siedmiu rodzajach domków: jedno-, dwu- lub trzyosobowych, w tradycyjnym stylu, z nowoczesnymi udogodnieniami: w każdym z nich znajduje się kominek opalany drewnem, duża wanna w stylu jacuzzi, lodówka, urządzenia do parzenia kawy i herbaty i Wi-Fi. W łazienkach Goście znajdą prysznice i wanny, zaś w niektórych bungalowach – jadalnię. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie.

Strona hotelu: ardmore.co.zaDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum Gór Smoczych pomiędzy szczytami wpisanymi na listę dziedzictwa narodowego
  • Zakwaterowanie w domkach nawiązujących do lokalnej tradycji
  • Duża ilość atrakcji związanych z poznaniem lokalnego życia


Zwiń
Galeria

3* ośrodek położony w Górach Smoczych oferuje połączenie afrykańskiej tradycji z nowoczesnymi udogodnieniami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA – self drive po dzikiej Afryce

Od 15900 zł

RPA - Johannesburg, Park Krugera, Góry Smocze, Durban, Kapsztad

Podróż przez RPA to kwintesencja przygody! Przejedźcie czarującą widokami Panorama Route, zobaczcie majestatycznych przedstawicieli  wielkiej piątki – słonie, lwy, bawoły, nosorożce i lamparty – i dajcie się zachwycić pięknu Gór Smoczych. Miękkie piaski durbańskich plaż spowodują, że nie będziecie chcieli ruszyć w dalszą drogę, a wino z winnic Kapsztadu uderzy Wam do głów!  

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować