Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Giant's Castle

RPA - Góry Smocze

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Domki o dachach krytych strzechą, malowniczo położone na płaskowyżu z widokiem na Góry Smocze. Każdy z nich posiada własną, wyjątkową nazwę, pochodzącą od roślin występujących w okolicy. Ich wnętrza są ozdobione obrazami znanych lokalnych artystów, które przedstawiają – a jakże – rośliny. Wszystkie domki i apartamenty są wyposażone w łazienkę oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Na terenie obiektu znajduje się bar oraz restauracja a la carte. W pobliskim sklepiku można zakupić pamiątki oraz drewno potrzebne do przygotowania wieczornego ogniska (drewno na pierwszą noc jest wliczone w cenę noclegu).

Miejsce stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania Gór Smoczych. W okolicy kompleksu znajdują się jaskinie Giant’s Castle, w których można podziwiać interesujące malowidła ludności plemienia San.Dlaczego polecamy

  • Bliskość szlaków turystycznych
  • Unikalna architektura domków


Zwiń
Galeria

Bungalowy z widokiem na góry lub ogród. Do dyspozycji Gości restauracja oraz bar.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować