Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Falaza Game Park

RPA - Hluhluwe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kompleks luksusowych namiotów położonych w lesie w pobliżu najstarszych rezerwatów przyrody w RPA (Hluhluwe-Imfolozi), pierwszego parku narodowego w RPA wpisanego na listę UNESCO (Isamangaliso) oraz słynnych miejsc do nurkowania w Sodwana Bay.

Goście mogą korzystać z darmowych przekąsek przy zakwaterowaniu, porannego cappucino i muffinków, kąpieli w romantycznie przystrojonych wannach i z innych, indywidualnie zaaranżowanych atrakcji. W hotelowym spa można oddać się relaksowi podczas zabiegów czy masażu, a na zewnątrz korzystać z ogólnodostępnego basenu z leżakami. Do dyspozycji Gości jest bar oraz restauracja. Obiekt organizuje różnego rodzaju aktywności – safari, rejsy i piesze wycieczki.

Kompleks składa się z 15 luksusowych i klimatycznych namiotów z prywatnymi łazienkami i tarasem. Namioty zostały wyposażone m.in. w wentylator, suszarkę do włosów i czajnik elektryczny.Dlaczego polecamy

  • Idealna baza wypadowa do zwiedzania okolicy
  • Zakwaterowanie w klimatycznych namiotach
  • Szereg udogodnień - basen, spa, restauracja, możliwość zorganizowania wycieczek na miejscu


Zwiń
Galeria

Świetnie zlokalizowany w okolicy parków narodowych 4* kompleks luksusowych namiotów

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować