Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Faircity Roodevallei

RPA - Pretoria

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięknie położony hotel nad rzeką Pienaars, pośród rezerwatów: ptaków oraz przyrodniczego. Oferuje zakwaterowanie niemalże w buszu, a jednocześnie w bliskiej odległości od Pretorii i Johannesburga.

Hotel został zbudowany w wiejskim stylu. Część pokoi posiada słomiane dachy, widok na rzekę lub taras wychodzący na ogród. Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, klimatyzację, moskitierę, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, telefon, sejf oraz koce elektryczne. W prywatnych łazienkach znajdują się wanna i prysznic, suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Hotel wyposażono w dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Na terenie obiektu można zrelaksować się w zewnętrznym basenie, jacuzzi, saunie, Do dyspozycji Gości oddano korty tenisowe oraz boiska do siatkówki. Rozległy ogród zagospodarowany w zadaszone altanki z ławeczkami zachęca do relaksu z widokiem na rzekę.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja na terenie rezerwatu przyrody
  • Do dyspozycji Gości rozległy teren nad rzeką
  • Szeroki wybór aktywności sportowych


Zwiń
Galeria

3* hotel zlokalizowany w rezerwacie przyrody. Do dyspozycji Gości rozległy teren nad rzeką, basen, jacuzzi, sauna oraz korty tenisowe i boisko do siatkówki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Safari po Parku Krugera i relaks na plażach Mozambiku

Od 18600 zł

Mozambik, RPA - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Kanion Rzeki Blyde, Mozambik - Vilanculos

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątka Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata. A na koniec zanurzycie się w Ocenie Indyjskim u wybrzeży niesamowitego i jeszcze nie skażonego masową turystyką Mozambiku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować