Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Braeside

RPA - Kapsztad

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dwa domy pochodzące z przełomu XIX i XX wieku, położone w urokliwej dzielnicy Kapsztadu – Green Point, w bliskiej odległości od morza. Są świetnym przykładem architektury wiktoriańskiej w mieście.

Domy posiadają oryginalne sosnowe podłogi, wysokie sufity oraz kominki, dzięki czemu pokoje są dobrze oświetlone i przytulne. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, wentylator, sejf, suszarkę do włosów oraz prywatną łazienkę. Na ścianach zawieszono obrazy z epoki. Goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Obiekt serwuje śniadania, a w okolicy znajduje się szeroki wybór barów i restauracji.Dlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja
  • Unikatowa architektura i wystrój wnętrz


Zwiń
Galeria

3* hotel zlokalizowany w Kapsztadzie. Idealna baza wypadowa do zwiedzania miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

RPA i Królestwo Swazilandu

Od 22900 zł

RPA, Suazi - Pretoria, Park Narodowy Krugera, Królestwo Swazilandu, Rezerwat Hluhluwe, Góry Smocze, Durban, Garden Route, Kapsztad

Podróż na kraniec Afryki, gdzie mieszają się kultury, rasy społeczne, języki, bogactwo i bieda. Poznacie prawdziwą historię niewolnictwa i apartheidu. Poczujecie klimat czasów wiktoriańskich pod panowaniem Brytyjczyków. Staniecie twarzą w twarz z Wielką Piątką Afryki podczas ekscytującego safari w Parku Krugera. Zaglądniecie w głąb trzeciego największego kanionu świata, przejedziecie malowniczą Trasą Ogrodów i odwiedzicie maleńkie państwko – Suazi, słynące z gościnnych ludzi i pięknych, górskich krajobrazów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować