Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

InterContinental Tahiti

Polinezja Francuska – Tahiti

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, elegancki obiekt w tropikalnym stylu usytuowany jest w rajskiej lagunie z rozciągającym się przed nim widokiem na sąsiednią wyspę Moorea. Hotel mieści się na terenie 12-hektarowego ogrodu tropikalnego, gdzie wśród licznych udogodnień, znajdują się dwa baseny infinity bez krawędzi, z piaszczystym dnem i jacuzzi.

Wśród aktywności zapewnianych przez hotel warto wymienić choćby: snorkeling, kajakarstwo, narty wodne, obserwację delfinów, nurkowanie, tenis, siatkówkę, wspinaczkę. Ponadto hotel może zorganizować przelot helikopterem nad wyspami czy kurs golfa. W kompleksie spa można korzystać z bogatej oferty zabiegów, np. z wykorzystaniem alg morskich czy masaży z użyciem skał wulkanicznych. Dodatkowo obiekt dysponuje specjalną ofertą pakietów i usług dla par czy nowożeńców.

Eleganckie apartamenty wyposażono m.in. w duży telewizor i telefon. Przestrzeń wspólna dla Gości obejmuje dwie restauracje i dwa bary. W Te Tiare Restaurant Goście mogą zamówić zdrowe, lekkie przekąski, świeże ryby oraz nowozelandzkie mięsa. Le Lotus Restaurant znajdująca się w lagunie zapewnia wyjątkowo romantyczną atmosferę i serwuje m.in. francuskie wino oraz wytworne desery.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwe położenie w pięknej lagunie z widokiem na pobliską wyspę, zielone wzgórza i dżunglę
  • Baseny typu infinity z piaszczystym dnem
  • Liczne propozycje wydarzeń kulturalnych np. pokazy tradycyjnego tańca polinezyjskiego
  • Bogate zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe składające się m.in. kortów tenisowych, centrum nurkowania, kompleksu spa i siłowni


Zwiń
Galeria

4* hotel ekskluzywnej sieci Intercontinental usytuowany na rajskiej lagunie. Do dyspozycji gości przestronne apartamenty i basen typu infinity z piaszczystym dnem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Podróż tropem czterech najpiękniejszych wysp Polinezji Francuskiej

Od 34900 zł

Polinezja Francuska - Tahiti, Moorea, Huahine, Bora Bora

Polinezja Francuska to utopia i niezmiennie od wieków synonim raju na ziemi, krystalicznie czystej wody i białych plaż. Bora Bora i inne wyspy to mityczny Eden, gdzie podziwiać można nierealnie piękne zachody słońca nad Pacyfikiem. Cuda natury ogląda się tutaj na każdym kroku, o czym przekonacie się zaraz po przylocie! To jedna z wycieczek, jakie pozostają z nami do końca życia.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować