Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Treehouse Lodge Amazon

Peru – Iquitos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy butikowy Treehouse Lodge Peruvian Amazon znajduje się około 100 kilometrów od lotniska w Iquitos w amazońskiej dżungli, z dala od cywilizacji, u zbiegu dwóch rzek. Położenie umożliwia uzyskanie pełni łączności z otaczającą dziewiczą naturą, obserwację małp i ptaków w ich naturalnych środowiskach oraz zasypianie w koronach drzew przy osobliwych dźwiękach największego na świecie lasu deszczowego. Do obiektu można dotrzeć za pomocą hotelowych łódek. Podczas pobytu można wziąć udział w lekcjach jogi oraz w licznych, wliczonych w cenę wycieczkach. Treehouse Lodge oferuje wyżywienie składające się z trzech posiłków dziennie, przygotowywanych w tradycyjnym peruwiańskim stylu, które serwowane są w głównym budynku, połączonym z bungalowami siecią mostków.

Hotel oferuje zakwaterowanie w 12 oryginalnych, zawieszonych nad ziemią domkach: dwóch 2-osobowych, ośmiu 2-3 osobowych oraz po jednym 5- i 6-osobowym. Każdy lodge posiada prysznic z zimną wodą oraz moskitiery wokół łóżek, a jedyną barierą separującą od dżungli, widocznej z każdego pokoju, są materiałowe zasłony. Niektóre pokoje posiadają prywatne balkony. Z uwagi na lokalizację obiekt nie oferuje połączenia Wi-Fi i sygnału sieci komórkowej.Dlaczego polecamy

  • lokalizacja w dziewiczej puszczy
  • prywatne, oddalone od siebie bungalowy, zawieszone od 10 do 20 metrów nad ziemią w koronach drzew
  • możliwość wzięcia udziału w lekcji jogi i licznych wycieczkach


Minusy

  • brak Internetu, zasięgu telefonii komórkowej i ciepłej wody
  • brak możliwości płatności kartą w obiekcie
  • wilgotne, ciepłe powietrze oraz obecność insektów
Zwiń
Galeria

5* hotel położony w amazońskiej dżungli nad rzeką Ukajali składa z 12 domków zawieszonych na drzewach, umożliwiających bezpośredni kontakt z naturą.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować