Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

El Albergue Ollantaytambo

Peru – Święta Dolina Inków

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obiekt zlokalizowany w zapierającej dech w piersiach okolicy, wśród górskiej roślinności z niesamowitym widokiem z okien hotelowych sypialni. Hotel El Albergue otwarto już w 1925 roku i dysponuje zaledwie szesnastoma sypialniami, dzięki czemu panuje tutaj kameralna atmosfera. Sypialnie urządzono ze smakiem i elegancją, wprowadzając w wystroju elementy rustykalne. Warto dodać, że w apartamentach udostępnia się bezpłatnie dostęp do Wi-Fi, a Gościom dostarcza się butelkowaną wodę mineralną.

Na terenie hotelu znajduje się także tradycyjna restauracja i kawiarnia, sauna oraz pralnia. Hotelowa restauracja specjalizuje się w autentycznej, lokalnej kuchni, a podawane w niej specjały zostały docenione przez użytkowników poplularnego portalu Tripadvisor, na którym lokal już dwukrotnie otrzymał najwyższą nagrodę – w 2011 i 2014 roku.

Hotel posiada własną farmę, na której prowadzi się uprawę komosy ryżowej, ziemniaków, różnych warzyw czy kukurydzy. Pobyt w hotelu można więc urozmaicić wizytą na farmie, gdzie zostaniecie uraczeni doskonałym, tradycyjnie andyjskim lunchem przyrządzanym wedle lokalnej receptury.DLACZEGO POLECAMY

  • Super lokalizacja przy starodawnych dworcu i w otoczeniu monumentalnych gór
  • Doskonała oferta gastronomiczna – nagradzana przez Tripadvisor restauracja serwująca lokalne potrawy
  • Ładny rustykalny wystrój pełen typowo peruwiańskich akcentów, dzieł sztuki i dodatków


Zwiń
Galeria

Niekonwencjonalny 3* obiekt pełen peruwiańskich akcentów. Dysponuje własną ekologiczną farmą, zaopatrującą hotelową restaurację w wysokiej jakości produkty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować