Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Red Frog Beach Island Resort

Panama - Bocas del Toro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wtopiony w naturę Red Frog Beach Island Resort położony jest zaledwie 50 km od Kostaryki, w miasteczku Bocas. Tworzy go około 50 willi z prywatnymi basenami wraz z dwoma restauracjami (Punta Lavas na plaży i Castaway w porcie), portem oraz spa. Przepiękna, dziewicza plaża znajduje się w odległości kilkuminutowego spaceru. Dla Gości pragnących przełamać leniwie spędzany czas aktywnością, która przysporzy sporej dawki adrenaliny, ośrodek oferuje wycieczki na w głąb wyspy. To tam, na wzgórzach, można przeżyć przygodę życia - zjeżdżając na linach na wysokości kilkudziesięciu metrów. W błogich okolicznościach przyrody można się tu oddawać snorkelingowi, surfowaniu, łowieniu ryb, pływaniu, jak też cieszyć zmysły obserwując delfiny lub mityczne niemal płazy, którym plaża zawdzięcza swą nazwę – czerwone żaby, które obrały Isla Bastimentos za swe królestwo.

Planując rozmieszczenie willi oraz apartamentów przyjęto założenie, że Goście będą tu szukać nie tylko odpoczynku i atrakcji, ale też wytchnienia i romantyzmu - wszystkie apartamenty pozwalają więc na czerpanie maksimum z przyjemności z pobytu oferując nie tylko zdobycze cywilizacji, jak Wi-Fi czy telewizja z dostępem do kanałów satelitarnych, ale też niezbędną prywatność w otoczeniu tropikalnej roślinności.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w otoczeniu dziewiczej przyrody, zaledwie 50 km od Kostaryki
  • Do dyspozycji Gości klimatyczne wille i apartamenty
  • Bogata oferta aktywności na miejscu – zip-line, snorkelowanie, rejsy łodzią, trekkingi


Zwiń
Galeria

Malowniczo położony na wzgórzu hotel oferuje połączenie ekskluzywnych willi i apartamentów, dziewiczych plaż i niesamowitej, panamskiej przyrody.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka & Panama - Relaks wśród dzikiej przyrody

Od 14600 zł

Kostaryka, Panama - Panama City, Bocas del Toro, Wulkan Arenal, Monteverde, Manuel Antonio

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży poznacie znacznie więcej środkowoamerykańskich cudów. Przesiąknięte historią i kolonialnym czarem uliczki starej Panamy, majestatyczny wulkan Arenal, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz najpiękniejszy park narodowy świata – podróżując z nami przez Panamę i Kostarykę poznasz najpiękniejsze oblicza Ameryki Środkowej.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować