Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

1000 Nights Camp

Oman - Wahiba Sands

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obozowisko przepięknie położone na Wahiba Sands, bezkresnym obszarze, w którego krajobrazie dominują góry i piasek. To jedyny tego typu obiekt noclegowy w rejonie, oferujący zakwaterowanie w namiotach, od tych z najprostszym wyposażeniem po luksusowe. Goście docenią nie tylko mistyczne i klimatyczne otoczenie i wnętrze namiotów, lecz także ich komfort. Osoby ceniące wysoki standard mają możliwość zakwaterowania w kamiennym domu, w którym panuje romantyczna atmosfera.

Restauracja Arabian Nights oferuje potrawy kuchni arabskiej i międzynarodowej. Zjeść można także przy otwartym basenie z widokiem na góry, gdzie w godzinach 12 – 15 serwowane są dania z karty. Istnieje możliwość skorzystania z grilla.

Dla dzieci przygotowano plac zabaw. Można wypożyczyć auto, choć bardziej popularne są wycieczki po okolicy na koniach i wielbłądach, wizyty w beduińskim obozowisku i wiele innych atrakcji.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie na pustyni Wahiba Sands, zapewniające niezapomniane przeżycia
  • Różne opcje zakwaterowania – od standardowych namiotów po luksusowe
  • Ciekawa i bogata oferta aktywności


Zwiń
Galeria

Ekskluzywne obozowisko na pustyni Wahiba Sands. Zakwaterowanie w klimatycznych namiotach i mnóstwo atrakcji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wakacje w Omanie - Zapach Orientu

Od 10600 zł

Oman - Maskat, Nizwa, Jebel Shams, Wahiba Sands, Sur

Oman to mało znana perełka Półwyspu Arabskiego. Zapraszamy w podróż do kraju pachnącego kadzidłem – przez kolorowe i gwarne targi Maskatu, niekończące się piaski pustyni, majestatyczne góry Al -Hadżar, antyczne forty i porośnięte bogatą roślinnością doliny. Spokojne wybrzeże Omanu to przepiękne plaże i relaks w niezmąconej ciszy. Wybierzcie się na niezapomniane wakacje do Omanu, a poznacie prawdziwą arabską kulturę!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować