Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The View

Oman - Jebel Shams

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel The View położony jest wśród górskich krajobrazów, a jego usytuowanie na wysokości 1400 m.n.p.m. zapewnia zapierające dech w piersi widoki. Jest dobrą bazą wypadową do Maskatu, Nizwy i pobliskiej wioski Al Hamra. To idealne miejsce na wyprawy trekkingowe i wycieczki w kierunku szczytów gór Jabal Shams.

30 komfortowo i stylowo urządzonych pokoi z balkonami wyposażonych jest zarówno w ogrzewanie jak i klimatyzację. Goście mogą korzystać z telewizora, minibaru, sejfu, biurka oraz zestawu do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach znajduje się wanna i prysznic z deszczowym strumieniem oraz suszarka do włosów. Z bezpłatnego łącza Wi-Fi można korzystać w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Hotel dysponuje basenem bez krawędzi oraz umożliwia swoim Gościom spędzanie czasu przy ognisku. Restauracja z tarasem widokowym zaprasza na dania kuchni międzynarodowej i te bardziej egzotyczne. Miłośnicy rowerów i pieszych górskich wędrówek mogą skorzystać z oferty profesjonalnie organizowanych wycieczek.Dlaczego polecamy

  • Basen typu infinity
  • Taras w hotelowej restauracji zapewniający wspaniałe widoki na okolicę
  • Hotel w górach oferujący zorganizowane trekkingi i rowerowe wycieczki górskie


Zwiń
Galeria

Ekskluzywny hotel położony wysoko na skale z niezwykłą panoramą górskiej okolicy. Basen typu infinity i restauracja z tarasem widokowym.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Oman & Zanzibar

Od 16 600 zł
Exclusive

Oman, Tanzania i Zanzibar - Maskat, Jebel Shams, Jebel Akhdar, Wahiba Sands, Zanzibar

Oman to kraj o wspaniałej różnorodności. Surowa, dzika pustynia, kamienne łańcuchy wysokich wzgórz, poprzecinanych skalistymi wąwozami, bujne ogrody i plantacje daktyli, egzotyczne targowiska jak z Baśni 1001 Nocy, nad którymi unosi się zapach kadzidła. Zobaczcie wspaniałe meczety i pałace w Maskacie, przemierzcie wyboiste, górskie szlaki, popływajcie w chłodnych wadi, zanocujcie na pustyni pod gwiazdami aby na koniec udać się do dawnej kolonii Omanu, na Zanzibar, gdzie czekają na Was złociste plaże i wonne plantacje przypraw.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować