Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jebel Shams

Oman - Jebel Shams

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony u podnóża najwyższej góry Omanu – Jebel Shams, w pobliżu zboczy Wielkiego Kanionu Arabii. Zapewnia zakwaterowanie w klimatycznych domkach w bliskowschodnim stylu z tarasami i paleniskiem, bądź w arabskich namiotach.

Klimatyzowane pokoje w domkach wyposażone zostały w łazienki oraz część wypoczynkową z telewizorem. Dodatkowo dysponują moskitierą, garderobą, lodówką i bezpłatnym dostępem do Internetu. Namioty arabskie są ogrzewane, z wygodnymi łóżkami i dostępem do elektryczności. Znajdują się przed nimi paleniska. Łazienki są wspólne.

Restauracja z widokiem na góry serwuje sezonowe dania kuchni międzynarodowej. Śniadania i kolacje wliczone w cenę pobytu są dostępne w formie bufetu. Na życzenie Gości ośrodek może zorganizować grill z tradycyjną omańską oprawą muzyczną, pokazy rzemiosła, bądź przygotować tradycyjne lokalne potrawy. Aktywni goście docenią niedawno zbudowany basen z podgrzewaną wodą, możliwość wypożyczenia roweru, czy wycieczki po okolicznych górach z przewodnikiem i przejażdżki jeepem.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w okolicach Wielkiego Kanionu Arabii
  • Bogata oferta aktywności
  • Basen z podgrzewaną wodą


Minusy

  • Wspólne łazienki przy zakwaterowaniu w arabskich namiotach
Zwiń
Galeria

Klimatyczny ośrodek składający się z arabskich namiotów i domków urządzonych w bliskowschodnim stylu. Do dyspozycji Gości basen i szereg aktywności. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wakacje w Omanie - Zapach Orientu

Od 10600 zł

Oman - Maskat, Nizwa, Jebel Shams, Wahiba Sands, Sur

Oman to mało znana perełka Półwyspu Arabskiego. Zapraszamy w podróż do kraju pachnącego kadzidłem – przez kolorowe i gwarne targi Maskatu, niekończące się piaski pustyni, majestatyczne góry Al -Hadżar, antyczne forty i porośnięte bogatą roślinnością doliny. Spokojne wybrzeże Omanu to przepiękne plaże i relaks w niezmąconej ciszy. Wybierzcie się na niezapomniane wakacje do Omanu, a poznacie prawdziwą arabską kulturę!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować