Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ibis Wellington

Nowa Zelandia - Wellington

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel należący do sprawdzonej sieci hotelowej, która gwarantuje dobre warunki zakwaterowania w atrakcyjnej cenie. Obiekt mieści się w nowoczesnym budynku w centrum miasta, nieopodal rozrywkowej dzielnicy pełnej knajp i klubów nocnych. Goście mają tutaj do dyspozycji również świetną restaurację i bar, w których serwuje się śniadania w formie bufetu oraz obiady i kolacje kuchni regionalnej.

W przestronnych i zadbanych pokojach zapewniono nowoczesne wyposażenie: telewizor z kanałami telewizji kablowej, bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, radio, żelazko, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, klimatyzację. Z dodatkowych usług w hotelu dostępne są m.in. pralnia chemiczna, kantor wymiany walut i centrum biznesowe.



DLACZEGO POLECAMY

  • Sprawdzona firma oferująca atrakcyjne ceny noclegów
  • Nowoczesna architektura i wyposażenie wszystkich pomieszczeń
  • Świetna lokalizacja w centrum miasta z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych


Zwiń
Galeria

3* hotel sieci Ibis. Nowoczesność w samym centrum Wellington, nieopodal rozrywkowej dzielnicy. Na terenie obiektu restauracja z kuchnią regionalną.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Z wizytą w krainie Hobbitów

Od 20800 zł

Nowa Zelandia - Auckland, Półwysep Coromandel, Rotorua, Napier, Wellington, Nelson, Park Narodowy Paparoa, Park Narodowy Westland, Queenstown, Jezioro Te Anau, Dunedin, Christchurch

Po przeciwnej stronie globu znajdują się dwie wyspy, których naturalne piękno nie ma sobie równych na całym świecie. Nowa Zelandia ocalona od masowej turystyki zachwyca niekończącymi się plażami, fiordami pełnymi delfinów i fok, gejzerami tryskającymi turkusową wodą. Połacie zielonych łąk, lodowce i góry, przy których Alpy wyglądają jak Babia Góra czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż czterokrotnie przekracza liczbę ludności!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować