Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ibis

Nowa Zelandia - Rotorua

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesny hotel należący do znanej sieci znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od pięknego jeziora Rotorua i dysponuje 145 pokojami o dobrym standardzie. Lokalizacja pozwala Gościom na szybkie dotarcie do licznych atrakcji m.in. restauracji, knajpek i sklepów. Wszystkie apartamenty są przestronne, jasne, umeblowane w sposób nowoczesny i z naciskiem na pełen komfort mieszkańców. Hotel ten to doskonałe miejsce na odpoczynek w trakcie objazdu po Nowej Zelandii. Można tutaj odpocząć, korzystając z centrum fitness czy kortu tenisowego.

W hotelu serwowane są pożywne i różnorodne śniadania, a oprócz tego działa tutaj restauracja i bar, w których zamówić można dania obiadowe, kolacje, przekąski, napoje i drinki. Istotnym atutem tego obiektu jest również fakt, że jego zarząd przywiązuje niezwykłą wagę do dbałości o środowisko, dzięki czemu mieszkając tutaj, można być pewnym przestrzegania wszelkich zasad oszczędzania energii, a ponadto – nawet posiłki przygotowywane w hotelu są odpowiednio zbilansowane. W pokojach na wyposażeniu znajduje się telewizor, bezprzewodowy dostęp do Internetu i wybór filmów.DLACZEGO POLECAMY

  • Sprawdzona marka i dobra jakość w stosunku do ceny za nocleg. Hotel czysty, dobrze wyposażony i nowoczesny
  • Dobra lokalizacja w centrum miasta i niespełna pięć minut spacerem od słynnego jeziora Rotorua
  • Atrakcyjne udogodnienia zagwarantowane w cenie pobytu – centrum fitness i kort tenisowy


Zwiń
Galeria

3* nowoczesny hotel sieci Ibis. Zlokalizowany w centrum miasta Rotorua, rzut beretem od jeziora o tej samej nazwie. Centrum fitness i kort tenisowy do dyspozycji gości.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Z wizytą w krainie Hobbitów

Od 20800 zł

Nowa Zelandia - Auckland, Półwysep Coromandel, Rotorua, Napier, Wellington, Nelson, Park Narodowy Paparoa, Park Narodowy Westland, Queenstown, Jezioro Te Anau, Dunedin, Christchurch

Po przeciwnej stronie globu znajdują się dwie wyspy, których naturalne piękno nie ma sobie równych na całym świecie. Nowa Zelandia ocalona od masowej turystyki zachwyca niekończącymi się plażami, fiordami pełnymi delfinów i fok, gejzerami tryskającymi turkusową wodą. Połacie zielonych łąk, lodowce i góry, przy których Alpy wyglądają jak Babia Góra czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż czterokrotnie przekracza liczbę ludności!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować