Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Punakaiki Resort

Nowa Zelandia - Punakaiki

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy hotel znajdujący się na dziewiczym, zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii, z widokiem na ocean i w otoczeniu Parku Narodowego Paparoa. Nowoczesna architektura, a jednocześnie tropikalne detale tworzą idealny klimat do plażowego relaksu. W obiekcie mieści się również restauracja i bar z niesamowitym widokiem na ocen oraz bogatym menu, w którym dominują świeże owoce morza i ryby, ale też wiele dań różnych kuchni świata.

Pokoje są przestronne i wyposażone w nowoczesne sprzęty, m.in. lodówkę, minibar, telefon, WiFi, telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelu zapewniają też dodatkowe usługi: pralnię i kafejkę internetową. W okolicy obiektu dostępne są rozmaite aktywności takie jak jazda konna, spływy kajakowe po rzece czy wycieczki piesze z przewodnikiem.DLACZEGO POLECAMY

  • Zachwycające położenie na wybrzeżu w Parku Narodowym Paparoa z widokiem na ocean i las deszczowy
  • Świetna restauracja hotelowa serwująca świeże owoce morza i dania rozmaitych kuchni


Zwiń
Galeria

Nowoczesna architektura z tropikalnym tłem, widokiem na ocean i las deszczowy. 4* hotel położony na zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Z wizytą w krainie Hobbitów

Od 20800 zł

Nowa Zelandia - Auckland, Półwysep Coromandel, Rotorua, Napier, Wellington, Nelson, Park Narodowy Paparoa, Park Narodowy Westland, Queenstown, Jezioro Te Anau, Dunedin, Christchurch

Po przeciwnej stronie globu znajdują się dwie wyspy, których naturalne piękno nie ma sobie równych na całym świecie. Nowa Zelandia ocalona od masowej turystyki zachwyca niekończącymi się plażami, fiordami pełnymi delfinów i fok, gejzerami tryskającymi turkusową wodą. Połacie zielonych łąk, lodowce i góry, przy których Alpy wyglądają jak Babia Góra czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż czterokrotnie przekracza liczbę ludności!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować