Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mercure Dunedin

Nowa Zelandia - Dunedin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki i stylowy hotel usytuowany w pobliżu centrum miasta, zaraz obok ogrodu botanicznego, to opcja zakwaterowania o dobrym standardzie. Tradycja łączy się tutaj z nowoczesnością. Hotel mieści się w zabytkowej budowli o zachwycającej architekturze, natomiast wnętrza są odnowione i świetnie wyposażone. W obiekcie działa doskonała restauracja, która w 2013 roku została nagrodzona za świetny standard. Hotel dysponuje ponadto 24-godzinnym serwisem „room service”.

Wszystkie apartamenty w hotelu są przestronne, zadbane i urządzone z klasą. Znajdują się w nich część wypoczynkowa, sypialnia, aneks kuchenny oraz prywatna łazienka. Goście mają tutaj do dyspozycji również rozległy, piękny ogród, w którym organizowane są śluby i wesela.DLACZEGO POLECAMY

  • Przepiękny budynek hotelu – zabytkowy, ale gwarantujący nowoczesne udogodnienia
  • Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu ogrodu botanicznego i z dostępem do prywatnego ogrodu hotelowego


Zwiń
Galeria

4* standard zamknięty w elegancji o zachwycającej zabytkowej architekturze. Hotel usytuowany w pobliżu centrum miasta. Do dyspozycji Gości prywatny ogród hotelowy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Z wizytą w krainie Hobbitów

Od 20800 zł

Nowa Zelandia - Auckland, Półwysep Coromandel, Rotorua, Napier, Wellington, Nelson, Park Narodowy Paparoa, Park Narodowy Westland, Queenstown, Jezioro Te Anau, Dunedin, Christchurch

Po przeciwnej stronie globu znajdują się dwie wyspy, których naturalne piękno nie ma sobie równych na całym świecie. Nowa Zelandia ocalona od masowej turystyki zachwyca niekończącymi się plażami, fiordami pełnymi delfinów i fok, gejzerami tryskającymi turkusową wodą. Połacie zielonych łąk, lodowce i góry, przy których Alpy wyglądają jak Babia Góra czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż czterokrotnie przekracza liczbę ludności!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować