Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Tieti

Nowa Kaledonia – Grande Terre

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Tieti położony jest na obrzeżach miasta Poindimie, na wschodnim wybrzeżu wyspy Grande Terre. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży na dużej posiadłości, w zielonym ogrodzie usianym palmami kokosowymi. Hotel został zaprojektowany w duchu tradycyjnej, melanezyjskiej architektury, łącząc naturalne i szlachetne materiały. W tropikalnym ogrodzie znajduje się basen, z którego roztacza się widok na ocean. Goście mogą korzystać z klubu fitness, boiska do siatkówki, petanque oraz zabiegów spa. Wi-Fi jest bezpłatne na terenie całego hotelu. Restauracja oferuje śniadania i kolacje w formie bufetu oraz obiady i przekąski a la carte, do dyspozycji jest również bar serwujący wyśmienite koktajle.

Zabudowa hotelu jest niska, parterowa. Obiekt dysponuje 20 pokojami standardowymi z widokiem na ogród oraz 30 bungalowami z widokiem na ogród lub morze. Każdy z nich posiada prywatny, umeblowany taras. Wyposażenie pokojów obejmuje klimatyzację, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor. W prywatnych łazienkach znajduje się wanna lub prysznic, w zależności od kategorii pokoju.

Strona hotelu: grands-hotels.nc/hotels/hotel-tietiDlaczego polecamy

  • Lokalizacja przy długiej, piaszczystej plaży
  • Niska zabudowa i bungalowy w tradycyjnym stylu melanezyjskim
  • Duży, tropikalny ogród


Zwiń
Galeria

3* hotel położony bezpośrednio przy jednej z najpiękniejszych plaż wschodniego wybrzeża Grande Terre.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 28900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować