Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Hibiscus

Nowa Kaledonia – Grande Terre

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dwugwiazdkowy hotel Hibiscus zlokalizowany jest w miejscowości Kone, w północnej części wyspy Grande Terre. To kameralny obiekt wyróżniający się na tle innych przyjazną, rodzinną atmosferą stworzoną przez Cecile Kubeck. Podczas pobytu w nim odkryjecie prawdziwie dzieła sztuki będące częścią prywatnej kolekcji właścicieli i nawiązujące do lokalnej, melanezyjskiej kultury. Goście mogą korzystać z basenu, a także z hammanu oraz zajęć jogi i porannej medytacji. Hotel dysponuje restauracją otwartą w porze kolacji oraz barem. Śniadania serwowane są w formie bufetu. W ofercie obiektu znajdują się loty widokowe nad Sercem Voh – niezwykłą formacją roślinną w kształcie serca.

W hotelu znajduje się 16 gustownie urządzonych pokojów. Pięć z nich zlokalizowanych jest przy basenie, kolejne osiem ma wyjście na ogród w stylu japońskim – znakomity do medytacji i relaksu. Dwa pokoje wyposażone są w prywatne jacuzzi na balkonie. Pokój rodzinny, pięcioosobowy, będzie idealny dla rodzin oraz grup znajomych. Wyposażenie pokojów obejmuje telewizor, klimatyzację, sejf, lodówkę, suszarkę oraz bezpłatne Wi-Fi.

Strona hotelu: en.hotelhibiscus.ncDlaczego polecamy

  • Kameralny obiekt z rodzinną atmosferą
  • Gustownie urządzone wnętrza udekorowane lokalnymi dziełami sztuki
  • Znakomita restauracja serwująca dania melanezyjskiej i francuskiej kuchni


Zwiń
Galeria

Rodzinny 2* hotel w mieście Kone zyskał popularność dzięki znakomitej restauracji i oryginalnym wnętrzom.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 28900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować