Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Le Koulnoue Village

Nowa Kaledonia – Grande Terre

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Le Koulnoue Villlage zlokalizowany jest 10 km na południe od miejscowości Hienghene, na wschodnim wybrzeżu wyspy Grande Terre. Położony jest w malowniczym gaju palm kokosowych, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do dyspozycji Gości pozostaje basen dla dorosłych i dla dzieci, plac zabaw, kort tenisowy, boiska do piłki nożnej i koszykówki, mini golf oraz szeroka oferta aktywności, począwszy od wycieczek katamaranem po trekkingi i wyprawy konne. Hotelowa restauracja serwuje śniadania i kolacje w formie bufetu oraz obiady a la carte. Wi-Fi jest bezpłatne na terenie hotelu.

Obiekt dysponuje 50 komfortowymi bungalowami w trzech różnych kategoriach. Bungalowy w podstawowej kategorii – tradycyjne chaty w melanezyjskim stylu, wykonane z naturalnych materiałów – nie posiadają prywatnej łazienki, lecz wspólną dla kilku domków, a ich wyposażenie obejmuje jedynie wentylator, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz lodówkę. Bungalowy typu Premium mają widok na morze z prywatnego tarasu oraz prywatną łazienkę z prysznicem, ponadto wyposażone zostały dodatkowo w klimatyzację, telewizor, sejf i posiadają dostęp do Internetu. Hotel dysponuje również sześcioma bungalowami z prywatnym basenem i widokiem na morze, których wyposażenie jest takie samo jak w bungalowach typu Premium.

Strona hotelu: grands-hotels.nc/hotels/hotel-koulnoue-villageDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w malowniczym kokosowym gaju bezpośrednio przy plaży
  • Niebanalne zakwaterowanie w bungalowach w melanezyjskim stylu
  • Bogata oferta aktywności i wycieczek


Zwiń
Galeria

3* hotel w stylu melanezyjskiej wioski oczarowuje swoją lokalizacją oraz klimatycznymi bungalowami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 28900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować