Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Terre de Soleil Lodge

Nowa Kaledonia – Grande Terre

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Terre de Soleil Lodge zlokalizowany jest w tropikalnym lesie, 6 km od centrum miejscowości Farino, w środkowej części wyspy Grande Terre. Odległość od międzynarodowego lotniska Tontouta wynosi 80 km. To idealne miejsce, by nacieszyć się pięknem naturalnego środowiska i krajobrazów, wyciszyć i odpocząć w harmonii z otaczającą naturą, w cieniu stuletniego mangowca. W cenę pobytu wliczone są śniadania i kolacje serwowane w hotelowej restauracji. Obiekt przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia.

Lodge oferuje zakwaterowanie w 5 gustownie urządzonych bungalowach, z których każdy udekorowany został w innym stylu i inspirowany jest sztuką kultury oceanicznej, afrykańskiej i indyjskiej. Bungalowy posiadają prywatne umeblowane tarasy z jacuzzi oraz kominek, który służy w chłodniejsze dni (od 1 lipca do 31 sierpnia). Ponadto każdy pokój wyposażony jest w telewizor i bogatą bibliotekę multimediów z ponad 300 filmami dokumentalnymi.

Oficjalna strona hotelu: terredesoleil.ncDlaczego polecamy

  • Gustowne bungalowy z prywatnym tarasem z jacuzzi
  • Gwarancja bliskiego kontaktu z przyrodą, ciszy i spokoju


Zwiń
Galeria

3* eco-lodge w tropikalnym lesie z dala od cywilizacji posiada indywidualnie urządzone bungalowy z prywatnym jacuzzi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 28900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować