Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Barahi Jungle Lodge

Nepal – Chitwan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy Barahi Jungle Lodge znajduje się w miejscowości Meghauli, około 3 km od Parku Narodowego Chitwan. W hotelu skorzystać można z odkrytego basenu oraz spa, a także z dostępu do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Każdy z 35 apartamentów mieszczących się w krytych strzechą domkach, urządzonych w stylu etnicznym z wykorzystaniem miejscowego drewna i bambusa, wyposażony jest w telewizor, klimatyzację i minibar. Do dyspozycji Gości jest także czajnik elektryczny. W łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Wśród atrakcji wymienić trzeba spływy kajakowe, jazda na zaprzężonym w bawoły wozie, jeep safari, wędrówka do wodospadu w głębi dżungli oraz kolacja z grilla, a przede wszystkim – mieszkająca na terenie lodge’a rodzinka słoni.

Posiłki, na które składają się dania kuchni regionalnej, chińskiej, tajskiej, hinduskiej i kontynentalnej, podawane są w jadalni, której duże okna zapewniają doskonały widok na dżunglę i rzekę. Wieczorem Goście mogą zrelaksować się w barze Tiger’s Den, serwującym wyśmienite koktajle.Dlaczego polecamy

  • Liczne aktywności w Parku Narodowego Chitwan oraz słonie mieszkające na terenie ośrodka
  • Świetna, zróżnicowana kuchnia
  • Funkcjonalnie urządzone pokoje


Zwiń
Galeria

Piękny, klimatyczny lodge położony tuż obok Chitwan to połączenie spokoju i wyrafinowanego luksusu na łonie natury. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować