Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Royal Beach Camp

Nepal – Centralny Nepal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ekologiczny obóz znajduje się na białej, piaszczystej, prywatnej plaży nad rzeką Trisuli, 85 km na zachód od Kathmandu. Zaprojektowany w harmonii z naturą, wyłącznie przy użyciu naturalnych składników, jest idealną bazą wypadową do spływów i wędrówek po Himalajach. Goście mogą wybierać pomiędzy noclegiem w prostych bambusowych chatach lub dwuosobowych namiotach. W wygodnej, urządzonej w etnicznym stylu jadalni można wypocząć na miękkich fotelach, a przede wszystkim – zjeść pyszne posiłki wykonane ze składników kupionych od miejscowych farmerów. O zachodzie słońca Goście mogą orzeźwić się zimnym piwem, serwowanym w barze na świeżym powietrzu.

Największą zaletą tego obozu jest duża liczba oferowanych tu aktywności: kursy i spływy kajakowe o różnym stopniu trudności, rafting, wędrówki czy relaksująca siatkówka plażowa lub joga na plaży.Dlaczego polecamy

  • Możliwość bardzo bliskiego obcowania z naturą
  • Fantastyczne położenie przy plaży o białym piasku, z której można wyruszyć na spływ lub rafting


Minusy

  • Zakwaterowanie w prostych chatkach, skromnie wyposażonych.
Zwiń
Galeria

Eco-lodge położony przy pięknej plaży na brzegu rzeki, składa się z namiotów i prostych bungalowów wybudowanych z tradycyjnych materiałów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Przygoda w Himalajach

Od 14200 zł

Nepal - Kathmandu, Pokhara, Annapurna, Centralny Nepal, Park Narodowy Chitwan

Podróż do Nepalu to dla miłośników gór, fanów przygody i amatorów krwi mocniej krążącej w żyłach wyprawa życia. Obok siebie wznoszą się tu ośmiotysięczniki i starożytne świątynie, unikatowa drewniana architektura sąsiaduje z rozległymi dżunglami i sawannami, a gościnność Nepalczyków otwiera przybyszów na miejscowe zwyczaje, wierzenia i kulturę. Zobaczycie małe górskie wioski, wyjątkowe krajobrazy, soczyście zieloną roślinność, białe grzywy fal na rwącej rzece, sędziwe szczyty onieśmielających Himalajów i przesiąknięte dymem kadzideł świątynie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować